Pánský “matrix” účes – návod pro kadeřnice

Kadeřníci a kadeřnice potřebují také čas od času načerpat inspiraci. Předkládáme vám návod na pánský účes s názvem Matrix od britského magazínu o vlasech, účesech a kadeřnících – HJi. Pokud pracujete v holičství, kde se vaše práce podobá práci při běžícím pásu, můžeme vás ujistit, že tento účes nezabere mnohem více času, a zákazník bude spokojený, protože dostane moderní účes.

Pánský účes “Matrix” – návod krok za krokem

Tento pánský účes sestává z krátkých vlasů po stranách a vzadu hlavy, přičemž se na temeni ponechávají delší vlasy. Pro návod krok za krokem čtěte dál.

1. krok

Opláchněte vlasy vodou a uchyťte je do tvaru podkovy tak, jak vidíte na obrázku níže:

pánsky účes návod

2. krok

Pohled zboku nám prozrazuje, že se takto vytvořili dvě linie kolem hlavy:

návod na pánsky účes

3. krok

Začněte stříhat nad krkem neuchytené části vlasů. Tyto byly ostříhané nůžkami přes hřeben. Víme že to může trvat déle. V případě, že máte k dispozici méně času, použijte zastřihovač vlasů.

rýchly účes pre mužov

4. krok

Uvolněte jednu stranu vlasů a sestříhejte jich takzvaným deep point-cut, což je vlastně prořídnutí vlasů – nůžkami stříhejte paralelně, kolmo k povrchu pokožky hlavy. Opakujte na druhé straně.

moderný účes pre pánov

5. krok

Vytvořte pás vlasů na temeni směrem zezadu dopředu přibližně na velikost palce (2,50 cm), tak jak to vidíte na obrázku níže:

ako strihať chlapa

6. krok

Začněte stříhat dlouhé vlasy po bocích výše uvedeného pásu. Vlasy mají být vzadu kratší a budou se postupně kupředu prodlužovat. Střih je ze začátku kolmý, postupně však přejděte do šikmého a nechávejte stále delší vlasy.

moderný strih pre chlapov

7. krok

Nejdelší vlasy vpředu nad čelem ostříhejte šikmým střihem, čímž je trochu proředíte abyste snížili jejich hmotnost, a aby se daly snadněji gelovat.

pánsky zostrih vlasov návod

Výsledný účes jako na prvním obrázku v úvodu (kliknutím jej zvětšíte) dosáhnete nanesením vosku s matným efektem do vlasů konečky prstů.

Zdroj: HJi.co.uk

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *