Pánsky melír – oživte svoj účes!

Že farbenie vlasov patrí len ženám? Zabudnite na to! Nie každý muž je so svojou prirodzenou farbou vlasov príliš spokojný, preto aj muži môžu svoju hrivu trochu oživiť a prefarbiť melírom. Doveďte svoj účes k dokonalosti pomocou módneho prefarbenia – máme pre vás tipy pre pánsky melír.

Pánsky melír rady

Pánsky melír – ukážte sa v tej správnej farbe! © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Pánsky melír – Jemne prefarbená ofina

Ľahké prefarbenie ofiny vhodným odtieňom je skvelou možnosťou pre oživenie účesu, a to najmä u módnych undercutov a ich dlhších verziách. Stačí pritom farbiť iba niekoľko vlasových pramienkov alebo vlasových končekov, a to len o niekoľko málo tónov svetlejšími farbami. Na tmavo hnedých vlasoch vyzerajú skvele napríklad odtiene od svetlo hnedej až k tmavej blond. Ak túžite po zmene, ale obávate sa rozsiahlejších farebných aplikácií, vyskúšajte tento jednoduchý, ale efektívny variant.

nafarbené pramienky muži melír

Stačí nafarbiť len pár pramienkov. © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Pánsky melír – Dôraz na prirodzenosť

Tiež polodlhé a dlhé pánske vlasy vyzerajú perfektne s pomocou trochy tieňovania. Rovnako ako u ženských trendov, aj v pánskej móde sa kladie dôraz na prirodzený vzhľad. Teda žiadne výrazné pruhy, ale jemné prefarbenie vhodne zvolenými odtieňmi, ktoré vnesú do vašej prirodzenej farby trochu svetla.

pánsky melír ofina vlasy

Ľahké prirodzené prefarbenie dodá šmrnc starším aj mladším mužom. © Massimo Dutti.

Pánsky melír – Farbenie nielen pre rebelov

Pre mužov, ktorí si chcú trúfnuť na niečo riskantné, môžu využiť strihy undercut a fauxhawk, a farbiť celú vrchnú časť vlasov. Pri tomto štýle sa nemusíte obávať ani divokých a neobvyklých farieb. Ukážte, že vo vás drieme rebel!

pánsky strih s melírom

Under cut s nafarbenými vrchnými vlasmi. © Desmond Murray. Zdroj: www.hji.co.uk

Mohawk farbený pánsky účes

Ružový mohawk účes pre rebelov. © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

A čo šediny?

Aj keď tomu možno niekto stále neverí, veľmi populárne sú v súčasnosti šediny. Muži sa už nemusia hanbiť za šedivejúce vlasy, naopak, môžu svoje šediny ešte vylepšiť pomocou prefarbenia bielymi a šedými odtieňmi. Tento efekt je neobyčajne trendy a vyzerá skvele. Napokon posúďte sami.

pánske šediny strieborné

Za strieborné vlasy sa už nemusíte hanbiť, naopak svojim vlasom môžete dopriať luxusný šedý odtieň. © N/A

Aké zvoliť farby pánskeho melíru?

Čo sa farieb pánskych melírov a farbenia vôbec týka, nielen prirodzenosť hrá prím. Tmavé vlasy sa naozaj veľmi jemne presvetľujú, tým veľmi svetlým sadne platinová blond. Slušivé sú medové tóny a tiež farby s nádychom do hrdzava. Z extravagantnejších farieb, môžete vyskúšať modrú, zelenú, ružovú alebo napríklad bielu.

farby pánskych melírov

Trúfnete si aj na odvážnejšie odtiene? © Hji. Zdroj: www.hji.co.uk

Bielé vlasy

Biele vlasy sú mimoriadne trendy. © Björn Axén. Zdroj: www.fashionbean.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *