Pánský melír – oživte svůj účes!

Že barvení vlasů patří jen ženám? Zapomeňte na to! Ne každý muž je se svou přirozenou barvou vlasů příliš spokojen, proto i muži mohou svou hřívu trochu oživit a probarvit melírem. Doveďte svůj účes k dokonalosti pomocí módního probarvení – máme pro vás tipy pro pánský melír.

Pánský melír rady

Pánský melír – ukažte se v té správné barvě! © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Pánský melír – Jemně probarvená ofina

Lehké probarvení ofiny vhodným odstínem je skvělou možností pro oživení účesu, a to zejména u módních undercutů a jejich delších verzí. Stačí přitom kolorovat pouze několik vlasových pramínků nebo vlasových konečků, a to jen o několik málo tónů světlejšími barvami. Na tmavě hnědých vlasech vypadají skvěle například odstíny od světle hnědé až k tmavé blond. Pokud toužíte po změně, ale obáváte se rozsáhlejších barevných aplikací, vyzkoušejte tuto jednoduchou, ale efektivní variantu.

Obarvené pramínky muži melír

Stačí obarvit jen pár pramínků. © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Pánský melír – Důraz na přirozenost

Také polodlouhé a dlouhé pánské vlasy vypadají báječně s pomocí trochy stínování. Stejně jako u ženských trendů, i v pánské módě je kladen důraz na přirozený vzhled. Tedy žádné výrazné pruhy, ale jemné probarvení vhodně zvolenými odstíny, které vnesou do vaší přirozené barvy trochu světla.

pánský melír ofina vlasy

Lehké přirozené probarvení dodá šmrnc starším i mladším mužům. © Massimo Dutti.

Pánský melír – Barvení nejen pro rebely

Pro muže, kteří si chtějí troufnout na něco riskantního, mohou využít střihů undercut a fauxhawk, a kolorovat celou vrchní část vlasů. U tohoto stylu se nemusíte obávat ani divokých a neobvyklých barev. Ukažte, že ve vás dřímá rebel!

pánský střih s melírem

Under cut s obarvenými vrchními vlasy. © Desmond Murray. Zdroj: www.hji.co.uk

Mohawk barvený pánský účes

Růžový mohawk účes pro rebely. © N/A. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

A co šediny?

Ač tomu možná někdo stále nevěří, velice populární jsou v současnosti šediny. Muži se už nemusejí stydět za šedivějící vlasy, naopak mohou své šediny ještě vylepšit pomocí probarvení bílými a šedými odstíny. Tento efekt je neobyčejně trendy a vypadá skvěle. Ostatně posuďte sami.

pánské šediny stříbrné

Za stříbrné vlasy se už nemusíte stydět, naopak svým vlasům můžete dopřát luxusní šedý odstín. © N/A

Jaké zvoli barvy pánského melíru?

Co se barev pánských melírů a barvení vůbec týče, nejen přirozenost hraje prim. Tmavé vlasy se opravdu velmi jemně prosvětlují, těm velmi světlým sedne platinová blond. Slušivé jsou medové tóny a také barvy s nádechem do zrzava. Z extravagantnějších barev, můžete vyzkoušet modrou, zelenou, růžovou nebo třeba bílou.

barvy pánských melírů

Troufnete si i na odvážnější odstíny? © Hji. Zdroj: www.hji.co.uk

Bílé vlasy

Bílé vlasy jsou mimořádně trendy. © Björn Axén. Zdroj: www.fashionbean.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *