Stylové hipsterské účesy pro sebevědomé muže

Původní představa hipsterů byla nejspíš taková, že chtěli stát stranou všech módních záležitostí. Nicméně postupem času hipsterství výrazně prosáklo do pánské módy, a to hlavně do oblasti pánských účesů. Líbí se i vám tento styl? Vyberte si z hipsterských účesů ten nejoriginálnější.

Hipsterské účesy

Stylové hipsterské účesy. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Klasický undercut

Undercut je v současnosti nepostradatelným základem převážné většiny kratších pánských účesů. Velmi populární jsou navíc vlasové úpravy v retro stylu – například vlasy precizně sčesané dozadu – ideálně v kombinaci s vousy, počínaje lehkým strništěm a mohutným plnovousem konče.

Klasický undercut

Klasický undercut. © Hairstyleonpoint. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Pompadour

Základem tohoto účesu je opět undercut, ale přeci jen s menším vylepšením. Jak už samotný název napovídá, podstatou pompadour stylu jsou vlasy vyčesané do elegantní vlny. Vytvoření pompadour si oproti klasickému sčesání dozadu žádá trochu cviku, zručnosti, ale také dostatek času a vhodných stylingových prostředků.

Inspirovat se můžete i v rockabilly účesech.

Pompadour hipsterský účes

Pompadour hipsterský účes. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Divočina

Muži s kudrnatými nebo přirozeně vlnitými vlasy mají velkou výhodu. Jejich nezkrotná hříva se dá opět díky undercutu lépe ukočírovat, přesto si zachovají nedbalý půvab. Rozevláté rozcuchy prostě mají něco do sebe. A navíc nevyžadují složité úpravy.

Vlnitý undercut účes pro hipstery

Vlnitý undercut. © Hairstyleonpoint. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Drdoly

I muži si stále častěji dopřávají pohodlí drdolů a nevypadají ani nijak zšenštile, zejména v kombinaci s oněmi pověstnými vousy. Drdol je praktický, sexy a dá se vytvořit téměř ze všech vlasových délek. Skvěle vypadá i drdol vytvořený z výše zmíněného undercutu.

Drdol pánské účesy

Drdol jako hipsterský účes. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Ležérní dlouhé vlasy pro muže

Muži s dlouhými vlasy jsou v současnosti u žen více než populární. Důraz je ovšem kladen na zvýšenou péči. Ať už jsou vlasy rovné nebo zvlněné se správnou péčí a vhodným stylingem vypadají božsky.

Dlouhé vlasy pánský účes

Dlouhé vlasy, pánský hipsterský účes. © Hairstyleonpoint. Zdroj: www.hairstyleonpoint.com

Hipsterské účesy a vousy

Jak již bylo řečeno, hipsterské účesy se bez vousů téměř neobejdou. Klasikou zůstávají husté plnovousy. Ale i muži, kterým vous příliš neraší, si mohou přijít na své jemným strništěm nebo ještě lépe pěstěným knírkem s nádechem extravagance.

Knírek hipsteři

Pěstěný knírek. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *