Svadobné účesy s drdolom + galéria

Svadobné účesy s drdolom sú ďalšou možnou variáciou svadobných účesov. Na drdol sú potrebné dlhšie vlasy. Nevesty s dlhými vlasmi preto stoja pred rozhodnutím, aký účes na svadbu zvoliť: s rozpustenými vlasmi a radšej zvýrazniť nejaký doplnok (závoj, korunku), s drdolom, so zapletaným vrkočom alebo niečo netradičnejšie. V tomto článku sa budeme venovať práve svadobným účesom s drdolom.

Aký drdol do účesu na svadbu?

Keď si už ako nevesta vyberiete svadobný účes s drdolom, ďalšou výzvou je aký drdol zvoliť. Drdolov je viacero druhov. Najdôležitejšie je rozdelenie drdolov podľa umiestnenia na hlave. Na svadbu sú vhodné nižšie položené drdoly a tie na boku hlavy, ktoré potom vytvárajú asymetrický účes.

Svadobné účesy s drdolom

Drdol môže pozostávať z celých vlasov, len z časti alebo mať zakomponovaný zapletaný cop, či prípadne celý pozostávať len z vrkoču. Tak či onak, bude potrebné zistiť, ktorý typ sa vám hodí, postupným skúšaním drdolov doma. Ako si vytvoriť drdol sa dočítate napríklad v našich článkoch 4 účesy s drdolom, ktoré si obľúbite alebo Sexy účesy s drdolom na boku.

Ďaľšou pomôckou pri výbere drdolu pre vás bude fakt, že nevestám na svadbe viac svedčia veľké drdoly. Keď už drdol, tak poriadny, doplnený nejakým vlasovým doplnkom, napríklad závojom alebo korunkou. Väčší a zložitejší drdol vám spravia v kaderníctve, doma si odskúšate tak akurát jeho umiestnenie, keďže vytvoriť ho vyžaduje viac zručnosti a skúseností (najmä aby držal tvar).

Svadobné účesy s drdolom – fotogaléria

Nižšie nájdete nami vybrané inšpiratívne fotografie na svadobné účesy s drdolom. Kliknutím zobrazíte väčší rozmer konkrétneho obrázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *