Ktoré svadobné účesy s kvetmi teraz letia?

Svadba je vždy veľká udalosť, i keď máte len 10 hostí. Nehovoriac o tom, ak ich je viac ako 100. Každá nevesta chce dobre vyzerať a určite nechce, aby ju nejaká družička zatienila čo i len v jedinom ohľade. Dobrým spôsobom ako vyniknúť je krásny účes. Pripravujeme pre Vás kategóriu svadobné účesy, v ktorých nájdete inšpirácie na originálne, kvalitné a krásne svadobné účesy. Tento článok sa venuje téme svadobné účesy s kvetmi.

svadobné účesy s kvetmi

Moderné svadobné účesy s kvetmi, © N/A

Krásny svadobný účes s kvetmi, © www.arpieandmaral.com.au

Svadobné účesy s kvetmi vo vlasoch

Ak ste žena viac prírodného charakteru alebo ak máte rada kvety, podobné svadobné účesy s kvetinami ako sa nachádzajú v našej galérii, Vám dodajú okrem krásy i sebadôveru, nádych tajomna, a ak daný kvet bude vyzerať naozaj zaujímavo a exoticky, každý sa naň bude pýtať.

svadobné účesy s kvetmi

Čistobiely kvet vo vlasoch

Štandardným typom svadobného kvetu do vlasov je kvet bielej farby. Hodí sa k Vašim šatám, nie je príliž extravagantný a predsa zaujme. Máte na výber buď zo živého kvetu (napr. alstroméria, malá ružička, amaryllis), ktorý váži viac, ťažšie sa upína, ale je prirodzenejší a krajší ako umelý, alebo ten umelý. Na druhej strane je umelý kvet ľahší, dobre drží a môže byť preto aj väčší.

Dva kvety do vlasov

Komu jeden kvet nestačí, môže použiť dva. Dva kvety sa najviac hodí pripnúť na bok hlavy, niekde hore do vlasov. Zo živých kvetov Vám odporúčame napríklad také cymbídium či ibištek pretože sú ľahké a májú krásne farby. Cymbídium je druh orchidey, ktorá ak má biele vonkajšie okvetné lístky, stred má pestro sfarbený. Pôsobí tak ako vhodné oživenie a priťahuje pozornosť k účesu.

Veľa menších kvetov vo vlasoch

Nevesta s viac kvetmi menších rozmerov, ktoré sú usporiadané tak, aby ladili k jej tvári, pôsobí očarujúco a mlado. V tomto prípade už nie je vhodné použiť živé kvety, pretože sú ťažšie a nemuseli by držať svoj tvar počas celého obradu. Ak však chcete naozaj zaujať niečím nevšedným a výnimočným, použite živé kvety, je to výzva. Ale pamätajte, varovali sme Vás 🙂

Viacero kvetov vo vlasoch umožňuje naozaj neskutočne veľké množstvo kombinácií účesov, od veľkosti, typu kvetov, rozmiestnenia až po farbu. Teraz môžete použiť aj inú farbu ako bielu, napríklad pastelové odtiene ružovej, hnedej, bledomodrej a pod. Fantázii a tvorivosti sa medze nekladú. Inšpirujte sa v galérii “svadobné účesy s kvetmi“. Ktorý z účesov sa Vám najviac páči?

Ak sa vám páčil článok Svadobné účesy s kvetmi, prečítajte si aj ďalší Svadobné účesy s čelenkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *