Svatební účesy s drdolem + galerie

Svatební účesy s drdolem jsou další možnou variací svatebních účesů. Na drdol jsou zapotřebí delší vlasy. Nevěsty s dlouhými vlasy proto stojí před rozhodnutím, jaký účes na svatbu zvolit: s rozpuštěnými vlasy a raději zvýraznit nějaký doplněk (závoj, korunku), s drdolem, se zaplétaným copem nebo něco netradičnější. V tomto článku se budeme věnovat právě svatebním účesům s drdolem.

Jaký drdol do účesu na svatbu?

Když si už jako nevěsta vyberete svatební účes s drdolem, další výzvou je jaký drdol zvolit. Drdolů je několik druhů. Nejdůležitější je rozdělení drdolů podle umístění na hlavě. Na svatbu jsou vhodné níže položené drdoly a ty na boku hlavy, které pak vytvářejí asymetrický účes.

Svatební účesy s drdolem

Drdol může sestávat z celých vlasů, jen z části nebo mít zakomponovaný zaplétaný cop, či případně celý sestávat pouze z vrkoče. Tak či onak, bude třeba zjistit, který typ se vám hodí, postupným zkoušením drdolů doma. Jak si vytvořit drdol se dočtete například v našich článcích 4 účesy s drdolem, které si oblíbíte nebo Sexy účesy s drdolem na boku.

Další pomůckou při výběru drdolu pro vás bude fakt, že nevěstám na svatbě více svědčí velké drdoly. Když už drdol, tak pořádný, doplněný nějakým vlasovým doplňkem, například závojem nebo korunkou. Větší a složitější drdol vám udělají v kadeřnictví, doma si odzkoušíte tak akorát jeho umístění, protože vytvořit jej vyžaduje více zručnosti a zkušeností (zejména aby držel tvar).

Svatební účesy s drdolem – fotogalerie

Níže najdete námi vybrané inspirativní fotografie na svatební účesy s drdolem. Kliknutím zobrazíte větší rozměr konkrétního obrázku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Svatební účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
10 svatebních účesů s kloboukem Svatební účesy s kloboukem nejsou běžnou volbou nevěst. Je to asi i škoda, protože svatební kloboučky dokáží dodat šmrnc a eleganci, zakrýt nedostatky...
Svatební účesy se závojem Krásným doplňkem nevěstiných šatů je závoj, který symbolizuje panenství. Může být bohatě zdobený nebo jednoduchý, vyrobený z různých materiálů. Může s...
Svatební účesy s korunkou + galerie Svatba nebývá každý den, a tak není divu, že chtějí nevěsty vypadat výjimečně. Snem mnohých je být princeznou, tak proč si alespoň ve svůj svatební de...
Účesy na svatbu pro hosty Dostali jste pozvání na svatbu? Začínáte se těšit na příjemný prožitek, rodinu, přátelé, na poznávání nových lidí, dobré jídlo i pití a hlavně na to, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *