Tipy na krátke chlapčenské účesy

Iste nám dáte za pravdu, že krátke chlapčenské účesy sú praktickejšie. Chlapci radi vymýšľajú kadejaké huncútstva a lapajstvá, takže ich účesy dlho nevydržia. Niektorí sú zas takí neposední, že neobsedia na stoličke, nedajbože ešte v kaderníctve. Priveľmi krátke vlasy zas tiež nie sú najlepším riešením. Chlapci sa totiž neradi holia, resp. strihajú strojčekmi na vlasy. Preto vám ukážeme pár tipov na krátke chlapčenské účesy.

Kučeravé krátke chlapčenské účesy

Kučery v dospelosti nie sú v móde, deťom sa však veľmi hodia. Niekomu môžu pripomínať anjelov. No nie každý chlapec má kučeravé vlasy. Keď však máte také dieťa doma, využite túto jedinečnosť a vytvorte účes, ktorý bude zohľadňovať kontúry vlasov.

krátke chlapčenské účesy

© N/A

chlapčenský účes kučeravý

© N/A

Krátke účesy pre chlapcov s ofinou

Využitie ofiny je jednoduchým spôsobom na tvorbu účesu, či už pre chlapcov alebo pre dievčatá. Ofina slúži ako nástroj odlíšenia sa alebo naopak, aby chlapec zapadol do skupiny. Neostávajte však len pri strihu podľa hrnca, nechajte zapracovať i fantáziu alebo sa inšpirujte tu priloženými fotografiami (kliknutím sa zväčšia).

Krátke chlapčenské účesy s trochou gélu

Niekedy, keď si to situácia vyžaduje, ako napríklad pri návšteve starých rodičov, je vhodné vytvoriť nejaký účes nielen rodičom, ale aj deťom. Pri chlapcoch je zaujímavé použiť gél na vlasy. Tu je zopár námetov na chlapčenské účesy:

chlapčenský účes s ofinou

© N/A

chlapčenský účes nagélovaný

© N/A

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *