Tipy na krátké chlapecké účesy

Jistě nám dáte za pravdu, že krátké chlapecké účesy jsou praktičtější. Chlapci rádi vymýšlejí kdejaké vylomeniny, takže jejich účesy dlouho nevydrží. Někteří jsou zase tak neposední, že neposedí na židli, nedejbože ještě v kadeřnictví. Příliš krátké vlasy také nejsou nejlepším řešením. Chlapci se totiž neradi holí, resp. stříhají strojky na vlasy. Proto vám ukážeme pár tipů na krátké chlapecké účesy.

Kudrnaté krátké chlapecké účesy

Kudrny v dospělosti nejsou v módě, dětem se však velmi hodí. Někomu mohou připomínat andělíčky. No ne každý kluk má kudrnaté vlasy. Když však máte takové dítě doma, využijte tuto jedinečnost a vytvořte účes, který bude zohledňovat kontury jeho vlasů.

krátké chlapecké účesy

© N/A

chlapecký účes kudrnatý

© N/A

Krátké účesy pro kluky s ofinou

Využití ofiny je jednoduchým způsobem pro tvorbu účesu, ať už pro chlapce nebo pro dívky. Ofina slouží jako nástroj odlišení se nebo naopak, aby chlapec zapadl do skupiny. Nezůstávejte však jen při střihu podle hrnce, nechte zapracovat i fantazii nebo se inspirujte zde přiloženými fotografiemi (kliknutím se zvětší).

Krátké chlapecké účesy s trochou gelu

Někdy, když si to situace vyžaduje, jako například při návštěvě prarodičů, je vhodné vytvořit nějaký účes nejen rodičům, ale i dětem. Při chlapcích je zajímavé použít gel na vlasy. Zde je pár námětů na chlapecké účesy:

chlapecký účes nagelovaná ofina

© N/A

chlapecký účes s ofinou

© N/A

Příspěvek byl publikován v rubrice Chlapecké účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *