Účesy na ples, se kterými zazáříte!

Plesová sezóna je opět přede dveřmi. Kromě výběru šatů, lodiček a kabelky byste měli myslet i na vlasy. Účesy na ples jsou také důležitou součástí vašeho celkového plesového outfitu. Objevte s námi jaké možnosti máte při tvorbě plesových účesů.

Účesy na ples s rozpuštěnými vlasy

Volně rozpuštěné vlasy jsou nejjednodušším typem účesu, se kterým můžete jít na ples.

Účesy na ples Sofia VergaraSofia Vergara na jednom z plesů v metropolitním muzeu umění v New Yorku, © Dimitrios Kambouris/Getty Images

Pokud by se vám zdál až příliš jednoduchý, zkuste ho trochu inovovat. Například si můžete vlasy vypnout nahoru.

Vypnuté vlasy – tip na účes na ples

Vypnuté vlasy jsou běžným plesovým účesem. Nabízíme vám však návod na ultramoderní mohawk vzhled, který najdete pod obrázkem tohoto účesu.

Účesy na ples vypnuté vlasy

Vypnuté vlasy – účes na ples, © Tom Carson, zdroj: www.latest-hairstyles.com

Postup na účes s vypnutými vlasy: Dobře vysušené vlasy začněte česat z přední strany hlavy směrem dozadu. Použijte kartáč na vlasy nebo hřeben s hustějšími zuby. Pak vezměte vlasy po obou stranách nad ušima, spojte je vzadu nad zátylkem a zajistěte sponkami. Následně tupírovacím hřebenem tupírujte část vlasů nahoře mezi čelem a sponkami. Jednak tím dosáhnete objem na temeni, a jednak i překrytí sponek vlasy, které se vyšmykli. Posledním krokem je zafixování celého účesu pořádnou dávkou laku ve spreji.

Nápady na další účesy s volně rozpuštěnými vlasy

Inspirovat se můžete i našim článkem s trendy na dámské účesy 2014, kde najdete zvlněné účesy a dozadu nagelované vlasy. Ty jsou také skvělou možností na vylepšení jednoduchých volně rozpuštěných vlasů.

Pro ještě lepší představu vybíráme pár účesů z naší databáze, které by vás mohly oslovit:

Plesové účesy s drdolem

Drdol je oblíbeným prvkem ve vlasech mnoha žen. Pokud ho nenosíte, na ples si ho určitě vyzkoušejte udělat. A naopak, pokud jej nosíte často a lidé si vaše vlasy s drdolem spojují, raději zvolte něco jiného.

plesové účesy

Jennifer Lopez a její účes na ples, © N/A

Na LosHairos jsme už psali ve více článcích jak si vytvořit drdol, proto pokud vás zaujal plesový účes s drdolem, přejděte na některý z našich dříve publikovaných článků:

Francouzský twist – účes banán

Francouzský twist, u nás známý spíše jako účes banán, je účes se speciálně zatočenými vlasy dovnitř, podobně jako na příkladu níže:

účesy na ples francouzský twist

Dvojitý francouzský twist, © N/A

Pokud chcete mít francouzský twist jako účes na ples, doporučujeme vám návštěvu kadeřnictví. Šikovné ženušky si ho možná budou vědět udělat i v domácím prostředí a právě pro ně přidáváme videonávod:


© Lilith Moon, zdroj: Youtube video kanál Lilith Moon

Další účesy na ples

Existuje spousta dalších účesů na ples, mezi kterými naleznete například copánkové účesy, různě upravené, zatočené vlasy a jiné. Prohlédněte si fotogalerii s různými plesovými účesy, snad se vám některý z nich zalíbí:

Ať už jdete na ples, bál, vernisáž, galavečer nebo jinou společenské událost, některý z výše uvedených účesů vám dodá sebevědomí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společenské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *