Účesy na promoce, kterými ohromíte

Promoce patří mezi přelomové momenty v našich životech, kterými se uzavírá jedna kapitola života a začíná se další. Jinak jej však berou muži a jinak ženy. Zatímco muž si tím, jak bude vypadat, hlavu neláme a oblékne si oblek z maturity, ženy si obvykle kupují nové šaty a boty. Podobně to je i s účesy, někteří mladí muži dokonce přijdou s bujným strniskem. Ženy si na svůj vzhled obecně více potrpí, proto budeme v tomto článku rozebírat výhradně dámské účesy na promoce.

Základní principy účesů na promoce

Na jakékoliv společenské události se vyžaduje, nebo alespoň patří, mít konzervativnější dámský účes. Existují však i další pravidla, která je dobré dodržet, abyste dosáhli dokonalý účes, který vám bude slušet, a když i po čase zavzpomínáte při pohledu na fotografie, budete se sami sobě líbit.

Pokud si barvíte vlasy, ujistěte se, že nemáte odrostlou barvu – pokud ano, dobarvěte si ji doma nebo u kadeřnice. Také si dejte pozor na zničené konečky vlasů. Ty opravdu nebudou vypadat dobře a bude se vám špatně pracovat s vlasy při vytváření účesu. Ten si zvolte takový, abyste se s ním cítili pohodlně, ne příliš velkolepý, abyste se nemuseli stále obávat, jestli vám dobře drží na hlavě.

Výběr účesu můžete nechat na kadeřnici, také jeho provedení, někdo však preferuje pomoc rodiče nebo přítele/kyňe při tvorbě účesu. Proto vám ukážeme dva návody jak si rychle vytvořit účes na promoce a také inspiraci v podobě galerie s fotografiemi účesů.

2 rychlé a jednoduché účesy na promoce

V jednoduchosti je krása a navíc konzervativní účesy bývají jednoduché. Viz následující dva účesy vhodné na promoce, které si dokážete vytvořit i doma.

Účesy na promoce

Další jednoduchý účes na promoce s čelenkou, tentokrát ve videonávodu:


Zdroj: www.youtube.com/user/LuxyHair

Účesy na promoce – galerie

Mezi účesy vhodné na promoce patří účesy s nízkými copy, s drdoly (nízkými i vysokými), rozpuštěné vlasy (rovné, kudrnaté, …), s ozdobami jakými jsou například kytičky, hvězdy a pod. Prohlédněte si příklady v galerii níže, po kliknutí se zobrazí větší rozměry fotek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společenské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *