Účesy na promócie, ktorými ohúrite

Promócie patria medzi jeden z prelomových momentov v našich životoch, ktorým sa uzatvára jedna kapitola života a začína sa ďalšia. Inak ho však berú muži a inak ženy. Kým muž si tým, ako bude vyzerať, hlavu neláme a oblečie si oblek z maturity, ženy si zvyčajne kupujú nové šaty a topánky. Podobne to je aj s účesmi, niektorí mladí muži dokonca prídu neoholení. Ženy si na svoj vzhľad vo všeobecnosti viac potrpia, preto budeme v tomto článku rozoberať výhradne dámske účesy na promócie.

Základné princípy účesov na promócie

Na akékoľvek spoločenské udalosti sa vyžaduje, alebo aspoň patrí, mať konzervatívnejší dámsky účes. Existujú však aj ďalšie pravidlá, ktoré je dobré dodržať, aby ste dosiahli dokonalý účes, ktorý vám bude svedčať, a keď aj po čase zaspomínate pri pohľade na fotografie, budete sa sami sebe páčiť.

Ak si farbíte vlasy, ubezpečte sa, že nemáte odrastenú farbu – ak áno, dofarbite si ju doma alebo u kaderníčky. Tiež si dajte pozor na zničené končeky vlasov. Tie naozaj nebudú vyzerať dobre a bude sa vám zle pracovať s vlasmi pri vytváraní účesu. Ten si zvoľte taký, aby sa s ním cítili pohodlne, nie príliž veľkolepý, aby ste sa nemuseli stále obávať, či vám dobre drží na hlave.

Výber účesu môžete nechať na kaderníčke, takisto aj jeho prevedenie, niekto však preferuje pomoc rodiča alebo priateľa/ky pri tvorbe účesu. Preto vám ukážeme dva návody ako si rýchlo vytvoriť účes na promócie a tiež inšpiráciu v podobe galérie s fotografiami účesov.

2 rýchle a jednoduché účesy na promócie

V jednoduchosti je krása a naviac konzervatívne účesy bývajú jednoduché. Pozrite si nasledujúce dva účesy vhodné na promócie, ktoré si dokážete vytvoriť aj doma.

Účesy na promócie

Ďalší jednoduchý účes na promócie s čelenkou, tentokrát vo videonávode:


Zdroj: www.youtube.com/user/LuxyHair

Účesy na promócie – galéria

Medzi účesy vhodné na promócie patria účesy s nízkymi copmi, s drdolmi (nízkymi aj vysokými), rozpustené vlasy (rovné, kučeravé, …), s ozdobami akými sú napríklad kvietky, hviezdy a pod. Pozrite si príklady v galérii nižšie, po kliknutí sa zobrazia väčšie rozmery.

Účesy na ples, s ktorými zažiarite! Plesová sezóna je opäť predo dvermi. Okrem výberu šiat, lodičiek a kabelky by ste mali myslieť aj na vlasy. Účesy na ples sú tiež dôležitou súčasťou v...
Plesové účesy pre dlhé vlasy Mnoho žien a dievčat v túto dobu žije plesovou sezónou. Čo si obliecť? Ako sa nalíčiť? A čo si urobiť s vlasmi? Pozrite sa na módne plesové účesy pre ...
Nebezpečne zložité účesy V tomto článku vám ukážeme niektoré až nebezpečne zložité účesy. Väčšinou ide o spoločenské účesy, keďže je ich vytvorenie zdĺhavé a náročnejšie ako t...
Francúzsky twist à la účes banán – návod, postup Účes banán a francúzsky twist sú dva názvy toho istého spoločenského účesu. Patrí medzi účesy vhodné na ples, ale i na bežnejšie nosenie do práce. Pos...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *