Unikátní účes pro malé princezny

Pokud hledáte účes pro vaši dceru a chcete, aby vypadala jako princezna z pohádky, dopřejte jí ten pocit a vyzkoušejte účes, který vám představíme v tomto článku.

Dívčí účes – malá princezna

uces pre dceru - princezna

Tento účes je inspirován filmovou postavou Prim, mladší sestry Katniss (hl. postava), z letošního dobrodružného sci-fi thrilleru The Hunger Games: Catching Fire (Hry o život: Zkouška ohněm, plánované vydání: listopad 2013).

Postup, návod

Budete potřebovat: kartáč na vlasy, hřeben, elastickou gumičku, lak na vlasy (v případě potřeby).

  1. Vlasy učešte kartáčem (můžete je také zkudrnatět) a vytvořte na temeni pěšinku, více v levé části hlavy.
  2. Začněte zaplétat vlasy na temeni při pěšince na pravé straně hlavy, směrem dopředu (tři prameny, z nichž začínáte zaplétat jsou vedle sebe – každý z nich je při pěšince). Technikou zaplétání je obrácený francouzský cop (druhý videonávod v našem článku na odkazu) s malou obměnou.
  3. Do zaplétaného copu přidávejte vlasy pouze ze strany pěšinky. Po pár cm se postupně od ní zaplétáním vzdalujte a vytvořte oblouk směrem k uchu.
  4. Po dokončení oblouku (nad pravým spánkem) začněte přidávat vlasy z obou stran. Pokračujte v oblouku, až se dostanete nad pravé ucho.
  5. Dále zapletejte šikmo dolů s úhlem cca. 45°, vlasy však budete přidávat už jen z horní části v menších pramíncích.
  6. Po tom, jak se dostanete pod levé ucho a přidáte poslední pramen vlasů z levé části hlavy, zatáhněte silněji, abyste se ujistili, že cop bude pevný a pokračujete v zaplétání klasickým způsobem.
  7. Dokončený zapletený cop zajistěte gumičkou a pokud je třeba, stříkněte trochu laku na vlasy.

účes pre malé princezné

Video

Celý postup si můžete prohlédnout i na videu (v angličtině):

Zdroj: www.cutegirlshairstyles.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dívčí účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *