Zaostřeno na doplňky – věneček do vlasů

Ačkoli je stále ještě zima, mnohdy to už zavonělo jarním počasím, které si také žádá vhodný vlasový doplněk. A co by mohlo být originálnějšího a ženštějšího než květinový věneček do vlasů?

Vělký květinový věneček do vlasů.

Květinový věneček do vlasů jako skvělý módní doplněk. © Natalie J. Watts via Love My Dress. Zdroj: www.bridalmusings.com

Věneček do vlasů nejen pro hippies

Květinové věnečky ve vlasech evokují představy víl či hippies, proto věneček dokonale podtrhne stále módní bohémský styl, který je nejčastěji tvořen vzdušnými halenkami, páskovými sandálky a spoustou šperků. To ovšem neznamená, že věnečky nelze použít také ke klasičtějším příležitostem než je tanec na louce.

Modrý květinový věneček.

Modrý květinový věneček do vlasů pro různé příležitosti. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Věnečky jsou nyní velmi módním vlasovým doplňkem pro nevěsty, kterým dodávají opravdu éterický a romantický vzhled. Další zajímavou příležitostí k využití tohoto doplňku jsou například plesy či další formální akce (například návštěva divadla)… Něžný květinový věneček ve vlasech zkrátka osvěží každý outfit a dodá nevídaný půvab.

Jaký účes k věnečku?

Samozřejmě naprosto kouzelně vypadají věnečkem zdobené dlouhé zvlněné vlasy. Existuje ale mnoho dalších způsobů a účesů, ke kterým se věnečky hodí.

Bílý věneček v dlouhých zvlněných vlasech.

Dlouhé zvlněné vlasy a věneček. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Výborně se hodí například nejrůznější módní copy a copánky, mezi nimi také rybí copy. Květinový věneček může rovněž zdobit nejrůznější drdoly.

Bílý věneček s copem.

Bílý věneček s copem. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Věneček s drdolem.

Věneček se zapletenými vlasy. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Věneček může být na vlasy pouze položen nebo do nich dokonce vpleten. Vše záleží na vaší kreativitě. Že nemáte dlouhé vlasy? Hlavů vzhůru! Věnečky sluší i ženám a dívkám s kratšími účesy.

Typy květinových věnečků do vlasů

Věnečky jsou samozřejmě různé, tvořené různými květy různých barev a je tudíž na vás, abyste si zvolila ten, který vám bude slušet a vhodně doplní váš účes při dané příležitosti. Nemusí se vždy jednat o velké a výrazné květy, na trhu jsou i jednodušší a decentnější typy věnečků. Stačí si vybrat podle svého vkusu. Pokud nenajdete ten pravý, můžete si ho navíc zkusit vyrobit, což pro jen trochu zručnou osobu není nic těžkého.

Žlutý květinový věneček.

Existuje nepřeberné množství věnečků nejrůznějších barev. © Jillian McGrath Photography Floral Design by Sullivan Owen Floral Design. Zdroj: www.bridalmusings.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *