S barvou ven! Vlasové barvy pro podzim a zimu

Teď máme ideální čas pro změnu, tak proč nezkusit nejen nový účes, ale také novou barvu vlasů? Módní vlasové barvy pro novou sezónu se pyšní mnoha zajímavými odstíny. Co takhle měděná, „bronde“, nebo odstíny hnědé?

Vlasové barvy pro podzim a zimu

Podzimní a zimní vlasové barvy vás zlákají svou přirozeností. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Z blondýnky zlatovláskou

Pokud toužíte pouze po jemné změně v barvě vlasů, vyzkoušejte světlý odstín, který se vyznačuje zlatavými odlesky. Ve světě je tato barva známá jako „buttery blonde“. Pokud zvolíte tuto barvu, nemusíte si navíc lámat hlavu s odrosty, které by jinak mohly být velmi nepříjemné, ale s buttery blonde vypadají výborně a přirozeně. Skvěle se hodí pro ženy se světlou pletí.

TIP: další množství odstínů blond barvy vlasů najdete v našem předešlém článku zde.

Buttery blonde

Buttery blonde se zlatavými tóny. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Módní bronde – trendy barva na vlasy pro podzim a zimu

Bronde není nic jiného než kombinace blond a hnědé barvy. Jestliže netoužíte po výrazných barevných změnách, ale chcete být přesto trendy, rozhodně na bronde vsaďte. Jedná se o vůbec největší barevný hit podzimu a zimy. Bronde můžeme nejčastěji vidět jako jemný blond melír, který zvýrazňuje světle hnědý odstín vlasů.

Bronde vlasy dámské barvy

Hit podzimu a zimy – bronde! © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

TIP: čtěte i náš článek dámské účesy podzim/zima 2015/2016

Medově zlatá

Také brunetky si mohou letos užít jemných zlatavých odlesků, a to díky populární karamelové barvě. Tyto zlatavé karamelové a medové odstíny vypadají neobyčejně mladistvě a vlasům dodají svěží šmrnc. Navíc skvěle ladí s létem opálenou pletí.

Medově zlaté vlasy zima podzim

Medově zlatá. © Getty. Zdroj: www.elle.com

Tajemně hnědé vlasové barvy pro podzim a zimu

Hnědé tóny se skvěle hodí k chladným zimním měsícům. Módních hnědých odstínů je navíc celá řada. Velmi přirozeně vypadají čokoládové odstíny.

čokoládová barva vlasy ženy

Odstín tmavé čokolády. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Velmi tmavé hnědé barvy jsou často kombinovány s jemnými světlými pramínky, které rozbíjí barevnou jednolitost a dodávají trochu slunce do sychravých dní.

zima podzim barva na vlasy

Tmavě hnědá barva se světlým probarvením. © Getty. Zdroj: www.elle.com

U hnědých odstínů nesmíme zapomenout ani na tradičně podzimní kaštanovou barvu, ale tentokrát s jemným nádechem rudé a měděné.

barva vlasy podzim zima

Kaštanová barva s měděnými tóny. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Odstíny mědi – sezóna podzim zima

K podzimu a zimě neodmyslitelně patří i měděné odstíny. Velmi populární jsou světlé jahodové odstíny, opět se zlatavým nádechem.

Světle měděná barva

Světle měděný “strawberry” odstín. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Letos můžeme také obdivovat tradičně rusé vlasy, tedy jakési spojení měděné a skořicové barvy. Výsledek je přirozeně oslnivý. Dokonale sexy vypadá u žen s bledou pletí.

Tmavé rusé vlasy podzim zima

Tmavě rusé vlasy – přirozené a sexy. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Účesy na promoce, kterými ohromíte Promoce patří mezi přelomové momenty v našich životech, kterými se uzavírá jedna kapitola života a začíná se další. Jinak jej však berou muži a jinak ...
Svatební účesy se závojem Krásným doplňkem nevěstiných šatů je závoj, který symbolizuje panenství. Může být bohatě zdobený nebo jednoduchý, vyrobený z různých materiálů. Může s...
Účesy na ples, se kterými zazáříte! Plesová sezóna je opět přede dveřmi. Kromě výběru šatů, lodiček a kabelky byste měli myslet i na vlasy. Účesy na ples jsou také důležitou součástí vaš...
Dámské účesy 2013 Inspirace na dámské účesy 2013 Módní trendy se neustále obměňují a to se týká nejen oblečení, ale i účesů. Využijte příležitost přečíst si více o úče...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *