Zamerané na doplnky – venček do vlasov

Hoci je stále ešte zima, veľakrát to už zavoňalo jarným počasím, ktoré si tiež žiada vhodný vlasový doplnok. A čo by mohlo byť originálnejšie a ženskejšie než kvetinový venček do vlasov?

Veľký kvetinový venček do vlasov.

Kvetinový venček do vlasov ako skvelý módny doplnok. © Natalie J. Watts via Love My Dress. Zdroj: www.bridalmusings.com

Venček do vlasov nielen pre hippies

Kvetinové venčeky vo vlasoch evokujú predstavy víl či hippies, preto venček dokonale podčiarkne stále módne bohémsky štýl, ktorý je najčastejšie tvorený vzdušnými blúzkami, páskovými sandálkami a množstvom šperkov. To však neznamená, že venčeky nemožno použiť tiež ku klasickejším príležitostiam ako je tanec na lúke.

Modrý kvetinový venček.

Modrý kvetinový venček do vlasov pre rôzne príležitosti. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Venčeky sú teraz veľmi módnym vlasovým doplnkom pre nevesty, ktorým dodávajú naozaj éterický a romantický vzhľad. Ďalšou zaujímavou príležitosťou na využitie tohto doplnku sú napríklad plesy či ďalšie formálne akcie (napríklad návšteva divadla)… Nežný kvetinový venček vo vlasoch skrátka osvieži každý outfit a dodá nevídaný pôvab.

Aký účes k venčeku?

Samozrejme úplne čarovne vyzerajú venčekom zdobené dlhé zvlnené vlasy. Existuje ale mnoho ďalších spôsobov a účesov, ku ktorým sa venčeky hodia.

Biely venček v dlhých zvlnených vlasoch.

Dlhé zvlnené vlasy a venček. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Výborne sa hodia napríklad najrôznejšie módne vrkoče a vrkôčiky, medzi nimi tiež rybie vrkoče. Kvetinový venček môže tiež zdobiť najrôznejšie drdoly.

Biely venček s vrkočom.

Biely venček s vrkočom. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Venček s drdolom.

Venček so zapletenými vlasmi. © Faylyne. Zdroj: www.flickr.com

Venček môže byť na vlasoch len položený alebo do nich dokonca vpletený. Všetko záleží na vašej kreativite. Že nemáte dlhé vlasy? Hlavu hore! Venčeky pristanú aj ženám a dievčatám s kratšími účesmi.

Typy kvetinových venčekov do vlasov

Venčeky sú samozrejme rôzne, tvorené rôznymi kvetmi rôznych farieb a je teda na vás, aby ste si zvolila ten, ktorý vám pristane a vhodne doplní váš účes pri danej príležitosti. Nemusí vždy ísť o veľké a výrazné kvety, na trhu sú aj jednoduchšie a decentnejšie typy venčekov. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu. Ak nenájdete ten pravý, môžete si ho navyše skúsiť vyrobiť, čo pre len trochu zručnú osobu nie je nič ťažké.

Žltý kvetinový venček.

Existuje nespočetné množstvo venčkov najrôzněejších farieb. © Jillian McGrath Photography Floral Design by Sullivan Owen Floral Design. Zdroj: www.bridalmusings.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *