Rozczochrane fryzury męskie dla krótkich włosów

Zauważyliście, że rozczochraną fryzurę męską nosi niejedna gwiazda Hollywood? Choć taki rozdaj fryzury może na pierwszy rzut oka wyglądać niedbale, rozczochrane, to wręcz przeciwnie – wymaga ona tak samo długiej stylizacji i przygotowania, jak wszystkie inne fryzury męskie. Zainwestowany czas od razu się opłaca, ponieważ mężczyźni z rozczochraną fryzurą są seksowni. O co więc w tym wszystkim chodzi?

Rozczochrana fryzura męska

Nie każda fryzura rozczochrana jest „fryzurą rozczochraną”. Na pewno nie mamy na myśli tego, co większość mężczyzn ma na głowie wstając rano z łóżka. By uzyskać niepowtarzalny efekt na pewno nie wystarczy tylko twardy sen.

Absolutną podstawą jest przemyślenie tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Jeśli wybierasz się do teatru, rozczochranie będzie delikatne. Na wypad ze znajomymi możesz pozwolić sobie na większe szaleństwo. Fryzurę stworzysz w taki sposób: nanieś pastę lub żel do włosów na palce i przeczesz włosy palcami tak, by ściekł pomiędzy palce. Potem można kształtować fryzurę według upodobań. Dłuższe włosy z reguły wymagają więcej pracy, wyraźnym ułatwieniem jest formowanie fryzury stojąc pochylony do przodu. Włosy podnieś jedną ręką i od wewnętrznej strony nanieś żel. Fryzurę możesz utrwalić suszarką lub zostawić wyschnąć na powietrzu.

Idealna długość włosów dla tego rodzaju fryzury to krótka aż średnio długa. Długie włosy nie pozwolą na osiągnięcie tak efektownego wyglądu jak włosy krótkie, co więcej, fryzura może wyglądać przeokropnie nie będzie wyglądała najlepiej, efektownie, atrakcyjnie.

Inspiracja

Zainspiruj się gwiazdami show biznesu i podpatrz, jak stworzyli oni rozczochraną fryzurę męską na swojej głowie. Jako przykład może służyć Brad Pitt czy Zac Efron.

Rozczochrane fryzury męskie, rozczochrana męska fryzura.

1 myśl w temacie “Rozczochrane fryzury męskie dla krótkich włosów

  1. Kazdy potrafi wspolczuc cierpieniom przyjaciela. Ale cieszenie sie jego sukcesem wymaga charakteru wysokiej klasy. Oscar Wilde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *