Rychlý účes do práce? Jde to i stylově!

Známe to všechny – ráno se s námahou vyženeme z postele a ještě v polospánku se snažíme dát dohromady trochou makeupu a ucházejícím účesem. My, správné ženy, ale chceme v práci vypadat reprezentativně a luxusně. Že nevíte jak na to? My pro vás máme 4 neokoukané účesy, které vytvoříte během pár sekund!

nahled culik

Mějte krásný účes za všech okolností – i v náročné práci to jde! Zdroj: www.cupofjo.com

Elegance baletky

Na tento účes budete potřebovat jen gumičku a pár pinetek, a přitom s ním vytvoříte luxusní dojem.

Vlasy si po bocích stočte a stáhněte do culíku. Culík pak u gumičky prostrčte a převraťte (obrázek 2). I takto zvolený účes vypadá skvěle! Pokud ale chcete docílit účesu á la baletka, vlasy v culíku ještě stočte směrem nahoru a připněte pinetkami. A voilá!

vlasy baletka

Zdroj: www.yetanotherbeautysite.com

Uhlazený double twist culík

Tento účes se bude hodit naprosto ke každé příležitosti i oblečení – na poradu i obchůzky, k šatům i ležérním kalhotám. Koukněte se, jak si jej vytvořit.

Vlasy si rozdělte na vrchní a spodní část. Tu vrchní stáhněte do gumičky a uprostřed rozdělte prsty. Do vytvořeného otvoru prostrčte culík a provlečte. Ze spodní části vlasů, která byla doteď volná, stáhněte další culík. Ten opět provlečte do vytvořeného otvoru. A unikátní výtvor na vašich vlasech je hotov!

ulazený culík

Zdroj: www.more.com

Francouzský cop tak trochu jinak

Pokud je pro vás obyčejný francouzský cop nuda, vsaďte na tenhle účes! Vypadá sice složitě ale věřte – zdání klame.

Předkloňte hlavu a vlasy pořádně rozčešte. Od zátylku pak začněte plést obrácený francouzský cop (pokud jej neumíte, zkuste obyčejný). S pletením skončete tam, kde chcete mít stažený drdol. Vlasy stáhněte do gumičky a pak je jen obtočte a drdol vytvořte. Úžasně vypadající účes je na světě!

převrácený cop

Zdroj: www.therighthairstyles.com

Obyčejný culík? Teď už ne!

Chcete obyčejný culík obzvláštnit? Nedivíme se vám! Tady je návod, jak na to.

Vlasy rozdělte na dvě části – jednu větší, druhou menší. Větší část vlasů stáhněte do gumičky a tou menší gumičku obtočte. Zbytek vlasů pak sepněte pinetkou. Najednou se z obyčejného účesu stal účes nevšední!

navod vlasy culik

Zdroj: www.cupofjo.com

 

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Dlouhé vlasy na boku sestříhané Nový módní trend účesu? Ani ne... Módním trendem, který již v 80. letech nastartoval David Bowie, jsou účesy, které kombinují dlouhé vlasy s krátkými...
Blond vlasy a hnědý melír Nedávno jsme psali článek na téma blond vlasy. Psali jsme o různých odstínech blond barvách a ukázaly každý na příkladu. Do blond vlasů je však možné ...
Svatební účesy s čelenkou nejen pro nevěsty Svatební účesy s čelenkou jsou krásným zpestřením účesu nevěst. Každá nevěsta, která chce mít na své svatbě jedinečný účes, sáhne po doplňcích do vlas...
Svatební účesy pro krátké vlasy Krátkovlasé nevěsty si často lámou hlavu, jaký účes zvolit na svůj svatební den. A mnohdy jim také chybí inspirace, jelikož většina módních časopisů u...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *