Rychlý účes do práce? Jde to i stylově!

Známe to všechny – ráno se s námahou vyženeme z postele a ještě v polospánku se snažíme dát dohromady trochou makeupu a ucházejícím účesem. My, správné ženy, ale chceme v práci vypadat reprezentativně a luxusně. Že nevíte jak na to? My pro vás máme 4 neokoukané účesy, které vytvoříte během pár sekund!

nahled culik

Mějte krásný účes za všech okolností – i v náročné práci to jde! Zdroj: www.cupofjo.com

Elegance baletky

Na tento účes budete potřebovat jen gumičku a pár pinetek, a přitom s ním vytvoříte luxusní dojem.

Vlasy si po bocích stočte a stáhněte do culíku. Culík pak u gumičky prostrčte a převraťte (obrázek 2). I takto zvolený účes vypadá skvěle! Pokud ale chcete docílit účesu á la baletka, vlasy v culíku ještě stočte směrem nahoru a připněte pinetkami. A voilá!

vlasy baletka

Zdroj: www.yetanotherbeautysite.com

Uhlazený double twist culík

Tento účes se bude hodit naprosto ke každé příležitosti i oblečení – na poradu i obchůzky, k šatům i ležérním kalhotám. Koukněte se, jak si jej vytvořit.

Vlasy si rozdělte na vrchní a spodní část. Tu vrchní stáhněte do gumičky a uprostřed rozdělte prsty. Do vytvořeného otvoru prostrčte culík a provlečte. Ze spodní části vlasů, která byla doteď volná, stáhněte další culík. Ten opět provlečte do vytvořeného otvoru. A unikátní výtvor na vašich vlasech je hotov!

ulazený culík

Zdroj: www.more.com

Francouzský cop tak trochu jinak

Pokud je pro vás obyčejný francouzský cop nuda, vsaďte na tenhle účes! Vypadá sice složitě ale věřte – zdání klame.

Předkloňte hlavu a vlasy pořádně rozčešte. Od zátylku pak začněte plést obrácený francouzský cop (pokud jej neumíte, zkuste obyčejný). S pletením skončete tam, kde chcete mít stažený drdol. Vlasy stáhněte do gumičky a pak je jen obtočte a drdol vytvořte. Úžasně vypadající účes je na světě!

převrácený cop

Zdroj: www.therighthairstyles.com

Obyčejný culík? Teď už ne!

Chcete obyčejný culík obzvláštnit? Nedivíme se vám! Tady je návod, jak na to.

Vlasy rozdělte na dvě části – jednu větší, druhou menší. Větší část vlasů stáhněte do gumičky a tou menší gumičku obtočte. Zbytek vlasů pak sepněte pinetkou. Najednou se z obyčejného účesu stal účes nevšední!

navod vlasy culik

Zdroj: www.cupofjo.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *