Dámské účesy na ježka na hlavách 8 celebrit

Ultra krátké dámské účesy nosí málokterá žena. No vždy se občas nějaká najde, kterou tento účes osloví. Možná právě taková žije ve vašem okolí, ale i známé celebrity – herečky a zpěvačky – občas ve své kariéře sáhli k účesu na ježka. Ne vždy si vyholili hlavu z vlastní touhy, někdy se museli přizpůsobit filmové roli, která na ně čekala. Ať už chtěný nebo nechtěný, krátký účes na ježka byl na světě. A my se nyní spolu podíváme kterépak to divy z hudebního a filmového průmyslu nosili tento typ dámského účesu.

8 žen celebrit s velmi krátkými učesy

1. Britney Spears a její vlasy oholené na kůži

Začínáme s Britney Spears, která v roce 2007 šokovala svým novým účesem celý svět. Vlasy si oholila žiletkou až na kůži. Nikdo ze začátku netušil o důvodu rozhodnutí pro takový radikální čin. Později její právník objasnil, že se bála testu na drogy. V té době se soudila se svým exmanželem komu svěří soud jejich děti do péče. Britney se bála, že by musela podstoupit test na drogy (které v té době brala) ze vzorku vlasů, tak se jich všech zbavila (zdroj: New York Post).

Dámské účesy na ježka

Britney Spears s oholenou hlavou. © Ben/Dave/Victor/bauergriffin.com

2. Natalie Portman a její vyholená hlava

Natalie Portman si oholila hlavu kvůli natáčení filmu V jako Vendeta v roce 2006. Natalie má zajímavě tvarovanou lebku, která tak vynikne, a tento účes jí proto celkem sluší.

krátké vlasy střihy portman

Natalie Portman a její účes na ježka. © N/A

3. Demi Moore s extrémně krátkými vlasmy

Herečka Demi Moore byla jedna z prvních, které podstoupily takovou radikální změnu kvůli filmové role. Učinila tak v roce 1997 pro film G.I. Jane, ve kterém si zahrála vojačku.

extrémneě krátké vlasy demi moore

Demi Moore s extrémně krátkými vlasy. © N/A

4. nakrátko ostříhaná Cate Blanchett

Cate Blanchett se nechala ostříhat pro film Nebe, který se natáčel v roce 2000 a premiéru měl v 2002.

cate blanchett krátké vlasy vyholené

Cate Blanchett s nakrátko ostříhanými vlasy. © N/A

5. Holohlavá Charlize Theron

Charlize Theron se nechala ostříhat pro film Šílený Max 4 (Mad Max: Fury Road), který má premiéru v roce 2015. Jak uvedl týdeník National Enquirer, Charlize nechodí na veřejnost tak často jako dříve právě kvůli tomu, že se necítí ve své kůži s krátkými vlasy, a tak čeká dokud jí dorostou.

vyholená hlava ženy

Charlize Theron s vyholenou hlavou. zdroj: www.southerntimesafrica.com

6. Kylie Minogue s krátkými vlasy

Světově známá australská zpěvačka Kylie Minogue se také nechala ostříhat. Její důvod byl však jiný než v případě výše zmíněných hereček. Byla jím rakovina prsu a ztráta vlasů z dosavadní chemoterapie. Naštěstí boj s rakovinou vyhrála, a tak můžeme stále poslouchat její zpěv i živě na koncertech. Takhle vypadala měsíc po ostříhání:

nakrátko ostříhané vlasy

Kylie Minogue s nakrátko ostříhanými vlasy, © PA, zdroj: dailymail.co.uk

7. Solange Knowles a její krátký střih vlasů

Sestra slavné Beyoncé, Solange Knowles (rovněž zpěvačka, textařka, hudebnice), nosí ráda krátké účesy a také jí to moc sluší.

knowles krátký účes

Solange Knowles s krátkým účesem. © Jun Sato/WireImage

8. Mega krátky účes Megan Fox

V roce 2010 vyšla na světlo světa zpráva, že si Megan Fox, podle mnoha žebříčků jedna z nejsexy žen ameriky, oholila všechny své vlasy. Tuto zprávu přinesly bulvární deníky a mnoho lidí tomu uvěřilo. Jenže kdy byla tato zpráva zveřejněna? Pokud hádáte 1. duben, máte pravdu. Šlo o aprílový žert a byla to fotomontáž. A zcela vydařená, však posuďte sami:

vyholená hlava megan fox

Fotomontáž vyholené hlavy Megan Fox. © N/A

V roce 2016 se můžeme těšit na holohlavú Halle Berry ve filmu Nappily ever after. A zřejmě tomu nebude konec. V budoucnu se setkáme s dalšími hvězdami, které se rozhodnou pro totální sestřih vlasů. Pokud vás tento účes láká, zkuste ho. Dobrou alternativou je vyholená hlava jen na boku jako píšeme v našem článku Dlouhé vlasy na boku sestříhané.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *