Dámské účesy na ježka na hlavách 8 celebrit

Ultra krátké dámské účesy nosí málokterá žena. No vždy se občas nějaká najde, kterou tento účes osloví. Možná právě taková žije ve vašem okolí, ale i známé celebrity – herečky a zpěvačky – občas ve své kariéře sáhli k účesu na ježka. Ne vždy si vyholili hlavu z vlastní touhy, někdy se museli přizpůsobit filmové roli, která na ně čekala. Ať už chtěný nebo nechtěný, krátký účes na ježka byl na světě. A my se nyní spolu podíváme kterépak to divy z hudebního a filmového průmyslu nosili tento typ dámského účesu.

8 žen celebrit s velmi krátkými učesy

1. Britney Spears a její vlasy oholené na kůži

Začínáme s Britney Spears, která v roce 2007 šokovala svým novým účesem celý svět. Vlasy si oholila žiletkou až na kůži. Nikdo ze začátku netušil o důvodu rozhodnutí pro takový radikální čin. Později její právník objasnil, že se bála testu na drogy. V té době se soudila se svým exmanželem komu svěří soud jejich děti do péče. Britney se bála, že by musela podstoupit test na drogy (které v té době brala) ze vzorku vlasů, tak se jich všech zbavila (zdroj: New York Post).

Dámské účesy na ježka

Britney Spears s oholenou hlavou. © Ben/Dave/Victor/bauergriffin.com

2. Natalie Portman a její vyholená hlava

Natalie Portman si oholila hlavu kvůli natáčení filmu V jako Vendeta v roce 2006. Natalie má zajímavě tvarovanou lebku, která tak vynikne, a tento účes jí proto celkem sluší.

krátké vlasy střihy portman

Natalie Portman a její účes na ježka. © N/A

3. Demi Moore s extrémně krátkými vlasmy

Herečka Demi Moore byla jedna z prvních, které podstoupily takovou radikální změnu kvůli filmové role. Učinila tak v roce 1997 pro film G.I. Jane, ve kterém si zahrála vojačku.

extrémneě krátké vlasy demi moore

Demi Moore s extrémně krátkými vlasy. © N/A

4. nakrátko ostříhaná Cate Blanchett

Cate Blanchett se nechala ostříhat pro film Nebe, který se natáčel v roce 2000 a premiéru měl v 2002.

cate blanchett krátké vlasy vyholené

Cate Blanchett s nakrátko ostříhanými vlasy. © N/A

5. Holohlavá Charlize Theron

Charlize Theron se nechala ostříhat pro film Šílený Max 4 (Mad Max: Fury Road), který má premiéru v roce 2015. Jak uvedl týdeník National Enquirer, Charlize nechodí na veřejnost tak často jako dříve právě kvůli tomu, že se necítí ve své kůži s krátkými vlasy, a tak čeká dokud jí dorostou.

vyholená hlava ženy

Charlize Theron s vyholenou hlavou. zdroj: www.southerntimesafrica.com

6. Kylie Minogue s krátkými vlasy

Světově známá australská zpěvačka Kylie Minogue se také nechala ostříhat. Její důvod byl však jiný než v případě výše zmíněných hereček. Byla jím rakovina prsu a ztráta vlasů z dosavadní chemoterapie. Naštěstí boj s rakovinou vyhrála, a tak můžeme stále poslouchat její zpěv i živě na koncertech. Takhle vypadala měsíc po ostříhání:

nakrátko ostříhané vlasy

Kylie Minogue s nakrátko ostříhanými vlasy, © PA, zdroj: dailymail.co.uk

7. Solange Knowles a její krátký střih vlasů

Sestra slavné Beyoncé, Solange Knowles (rovněž zpěvačka, textařka, hudebnice), nosí ráda krátké účesy a také jí to moc sluší.

knowles krátký účes

Solange Knowles s krátkým účesem. © Jun Sato/WireImage

8. Mega krátky účes Megan Fox

V roce 2010 vyšla na světlo světa zpráva, že si Megan Fox, podle mnoha žebříčků jedna z nejsexy žen ameriky, oholila všechny své vlasy. Tuto zprávu přinesly bulvární deníky a mnoho lidí tomu uvěřilo. Jenže kdy byla tato zpráva zveřejněna? Pokud hádáte 1. duben, máte pravdu. Šlo o aprílový žert a byla to fotomontáž. A zcela vydařená, však posuďte sami:

vyholená hlava megan fox

Fotomontáž vyholené hlavy Megan Fox. © N/A

V roce 2016 se můžeme těšit na holohlavú Halle Berry ve filmu Nappily ever after. A zřejmě tomu nebude konec. V budoucnu se setkáme s dalšími hvězdami, které se rozhodnou pro totální sestřih vlasů. Pokud vás tento účes láká, zkuste ho. Dobrou alternativou je vyholená hlava jen na boku jako píšeme v našem článku Dlouhé vlasy na boku sestříhané.

4 účesy s drdolem, které si oblíbíte Některé ženy nosí drdol často, jiné vůbec ne. Podle nás je pestrou obměnou vašeho účesu, protože účes s drdolem na první pohled zaujme a má mnoho vari...
Jak si vybrat správnou barvu vlasů? Jako žena si vybíráte své oblečení tak, aby odpovídalo vaší osobnosti. Proč neudělat totéž s vlasy? Nechte barvu vlasů a styl účesu vypovídat o vás to...
3 způsoby jak si zaplést francouzský cop Francouzský cop je culík, jehož původ je, jak už název napovídá, ve Francii. Sestává nejméně ze tří navzájem propletených pramenů vlasů. Od obyčejného...
Skvělé dámské účesy s ofinou Pokud si porovnáte účes s ofinou a bez ofiny, zjistíte, že je mezi nimi značný rozdíl. Dámské účesy s ofinou mají totiž takovou vlastnost, že změní vz...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *