TOP pánské účesy 2018 – trendy, sexy a stylové vlasy pro muže

Pro trendy pánské účesy v roce 2018 platí, že jsou pokračováním trendů minulých let. Jsou ale obohaceny o další styly a úpravy vlasů, přičemž pomalu ale jistě znát ústup hipsterských střihů. Tipy na elegantní vzhled, drsňácký styling, gelování vlasů a mnoho dalšího naleznete v tomto článku zaměřeném na trendy účesy pro muže 2018.

Trendy pánské účesy 2018

Mezi následujícími příklady naleznete jednotlivé tipy na pánské účesy. Nejsou seřazeny podle žádného klíče. Věříme, že si mezi najdete alespoň jeden, který vás osloví a budete mít odvahu ho vyzkoušet. V dobrém kadeřnictví nebo barbershop vám určitě vyjdou vstříc.

Pánský střih s vyholenou pěšinkou

Krátce, do ztracena vystříhané boky, s delšími vlasy na temeni, oddělené vyholenou čarou – pěšinkou. Vhodný účes pro seběvědomé muže.

pánské účesy 2018 trendy

Trendy pánský střih s vyholenou pěšinkou. © www.instagram.com/odyzzeuz/

Stylový účes s vyholeným vzorem na boku

Pěšinku lze nahradit něčím složitějším, kreativnějším. Dávejte si ale pozor na výběr vzoru, aby vás tak brzy neomrzel. Budete ho vídat v zrcadle každý den po dobu pár týdnů.

účesy muži 2018 střihy

Pánský účes s vyholeným vzorem na boku. © www.instagram.com/odyzzeuz/

Vlnovky mohou být efektní, ale smysluplný vzor ještě více:

střihy účesů 2018 pro muže

Pánský účes s vyholeným obrazcem EKG. © Rafa Underground

Pánský střih vlasů 2018 – vyholená oblast uší

Účes, při kterém je nad uchem vyholená menší část, se hodí chlapům, kteří nosí brýle se zajímavým rámem. Ten takto vynikne mnohem více. Nevěříte? Přesvědčte se touto ukázkou:

účesy muži rok 2018

Pánský účes 2018 pro muže s brýlemi. © www.instagram.com/braidbarbers/

Kudrnaté vlasy stále v kurzu

Pro kudrnatení vlasů se trápí mnoho mužů. Vynaložená snaha k dosažení stylového účesu musí být vyšší, ale výsledek častokrát předčí účesy z “ideálních typů” vlasů.

účesy pro muže 2018

Trendy kudrnatý účes pro muže. © N/A

Účes s kudrnami s důrazem na ofinu

kudrnaté účesy pánské podzim zima 2018 2019

Účes s kudrnami vhodný pro chlapy i kluky. © www.instagram.com/braidbarbers/

Účes s imidžovou ofinou

Ofina je podstatným prvkom účesu, ktorý púta pozornosť. Okrem ofiny nagélovanej a zdvihnutej nahor môžete skúsiť s imidžovým strihom.

pánské účesy jaro léto 2018

Pánský účes s netradičně sestříhanou ofinou s mírným rozcuchem. © www.instagram.com/braidbarbers/

Pánský účes z boku vystříháný, s “hnízdem” na temeni

Vystříhané boky na obou stranách hlavy se zaměřením na centrální část. To je další z našich tipů na pánské účesy pro rok 2018. Vlasy je třeba upravit na ideální délku tak, aby držely nagelované pohromadě a nerozchádzali se do stran.

pánské účesy 2018 trendy styly

Účes pro muže roku 2018 © www.instagram.com/braidbarbers/

Hipsterské účesy 2018

Hipsterské účesy dosáhly svého vrcholu v roce 2017, to ale neznamená, že již nejsou oblíbené. Délky vlasů mohou být různé, ale brada musí být vždy dokonale upravená.

krátký hipsterský sestřih vlasů brady

Krátký hipsterský sestřih a úprava vlasů a brady. © www.instagram.com/rafa_underground/

trendové střihy vlasů pro chlapy

Hipsterský účes typu pompadour. © www.instagram.com/jarredsbarbers/

trendy pánské střihy vlasů 2018

Hipsterský účes s polodlouhými vlasy a vyholeným bokem. © N/A

pánské hipsterské účesy 2018

Hipsterský účes z dlouhých vlasů. © N/A

Elegantní účes pro muže v roce 2018

Tento elegantní účes do společnosti jsme si oblíbili v minulém roce natolik, že ho doporučujeme znovu. Justin Timberlake je v účesech prostě jednička.

top účesy muži 2018

Stylový účes vhodný v roce 2018, v podání Justina Timberlake-a. © N/A

Dalším příkladem na elegantní účes může být upravená pěšinka na boku.

uces muzi 2018

Elegantní, tak trochu hipsterský účes. © www.instagram.com/shrunknheads/

Retro mužský účes

Retro střihy můžete zkusit kdykoliv bez ohledu na roční období, nebo trendy.

retro účes mužský 2018

Retro účes s dlouhými obarvenými vlasy na temeni a krátkými po obvodu. © www.instagram.com/barberdeano/

Kreatíva zezadu

A nakonec tu máme pár příkladů na krátké účesy s kreativně vyholeným zátylkem.

účesy pánové 2018

© www.instagram.com/spukthebarber/

moderní pánské účesy

© www.instagram.com/jarredsbarbers/

Který účes vás zaujal a proč? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem nebo na Facebooku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „TOP pánské účesy 2018 – trendy, sexy a stylové vlasy pro muže

  1. Индивидуальное обучение трейдингу. Школа трейдинга – это индивидуальные занятия с практикующим трейдером. Курс построен на принципах коучинга, когда преподаватель прорабатывает практические навыки вместе с студентом, указывает на ошибки и определяет пути решения таких ошибок вместе с учеником. Торговля на бирже эффективный метод приумножения капитала. Доход от биржевых операций может достигать сотни процентов годовых. Но для того, чтобы эффективно торговать на бирже, необходимо обладать специальными знаниями. Можно изучить принципы торговли на бирже самостоятельно потратив на это немалое количество времени, а можно пройти обучение с опытным трейдером, который предостережёт от типовых ошибок, расскажет как правильно торговать, как использовать риск менеджмент и как извлекать прибыль с биржевой торговли. Преподаватель работает с каждым учеником индивидуально, вследствие чего, есть возможность оптимизировать программу обучения в зависимости от уровня трейдера. Если Вы начинающий трейдер, то теоретических занятий будет больше, если уже имеете опыт торговли на бирже, но у Вас что-то не получается, то работа будет сосредоточенно именно на проблемных вопросах и направленна на выработку успешной торговой стратегии. В процессе обучения: Вы узнаете о преимуществах и рисках биржевой торговли Изучите понятия и законы технического анализа Сможете определять точки входа и выхода из позиции Научитесь применять риск менеджмент Разработаете собственную торговую стратегию Приобретете навыки работы в биржевом терминале Стоимость обучения: Цена одного занятия 600 грн. В процессе обучение преподаватель совместно учеником определяют необходимое количество занятий. Почему выбирают индивидуальное обучение трейдингу: Гибкий график обучения Максимум практики, минимум теории Анализ каждой сделки с преподавателем Уроки проходят в онлайн режиме Программа обучения адаптируется, в соответствии с уровнем знаний трейдера Что бы записаться на индивидуальное обучение трейдингу, заполните форму-заявку: Имя* Телефон* E-mail* Skype Антиспам 7+6=? Вопросы и ответы по биржевой торговле Словарь терминов Торговля на московской бирже Подписаться на рассылки Больше полезных статей торговых идей обзоров фондового рынка E-mail* Запрос на консультацию Name* Тelephone* Антиспам 3+2=?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *