Letní účesy – aktuální trendy účesy na léto

Letní účesy jsou vhodné na léto právě proto, že nevyžadují dlouhý čas na jejich vytvoření, ani přílišnou péči a navíc jsou vzdušné. Vybrali jsme pro vás účesy na léto od známých osobností. Mezi nejoblíbenější letní účesy patří copy, volně rozpuštěné vlasy a drdoly. Z každé kategorie vám ukážeme pár vhodných tipů. A na závěr vás čekají dva tipy na účesy na pláž nebo koupaliště spolu s návodem jak si je připravit.

Volně rozpuštěné vlasy na léto

Chcete být na dovolené i u vody upravená? Pokud nechcete “ztrácet” drahocenný dovolenkový čas, nechte si vlasy volně rozpuštěné.

Letní účesy – různé formy copů

Copy jsou použitelné v každém ročním období. Jsou praktické i na léto, tak proto nepřekvapí, že je najdeme na nejedné známé osobnosti.

Alessandra Ambrosio ráda nosí boční cop s omotaným vlasy přes gumičku. Zajímavým nápadem je se zapojení její dlouhé ofiny do copu.

letní účesy

Zdroj: © FameFlynet Pictures

Olivia Palermo zas kombinuje cop spolu s nízkým drdolem:

účesy na léto

Zdroj: © PacificCoastNews.com

Prohlédněte si také další letní účesy s copem známých celebrit nejen z Hollywoodu:

Účes na léto – drdol

Miranda Kerr zvykne v létě nosit drdol. Ten je vhodný i při různých sportovních aktivitách, při kterých by vám volně poletující dlouhé vlasy překážely.

letní účesy k vodě

Zdroj: © PacificCoastNews.com

2 návody na rychlé účesy na pláž i koupaliště

Inspirujte se americkou módní návrhářkou, spisovatelkou a TV hvězdou Whitney Port a vytvořte si ležérní poloviční rybí cop. Postup je velmi jednoduchý: několik pramínků nechte volně v předu, zbytek vlasů přesuňte na jednu stranu a zapleťte do bočního rybího copu, který začněte zaplétat až v polovině. Návod na rybí cop najdete na LosHairos.com. Vypadá to jednoduše a zároveň stylově, co říkáte?

letní účesy na pláž

Zdroj: © Frederick Taylor/Broadimage

Náš druhý letní účes, podle herečky a modelky Molly Sims, vytvoříte tak, že zapletete klasický cop sestávající ze tří pramenů, se začátkem přibližně na vrchu hlavy. Konec uchyťte sponkami vzadu nad krkem a překryjte vlasy. Konce vlasů vytvarujte do jemných vln žehličkou na vlasy. Hotovo. A můžete vyrazit na pláž.

letní účes k vodě

Zdroj: © Donato Sardella/WireImage

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Kreativní dámské copy, culíky a ohony Dámský cop z vlasů Dámské copy se nejlépe vytvářejí z dlouhých vlasů. Je to oblíbený druh účesu milionů žen po celém světě. A protože je tolik nostit...
Jednoduché drdoly – 3 účesy i s návody! Známe to všechny, občas zkrátka není čas na mytí vlasů a dokonce ani na žádné velké úpravy. Přesto samozřejmě chceme dobře vypadat, jenže jaké účesy s...
Emo účesy pro dívky + návod a fotogalerie Emo účesy jsou nedílnou součástí emo subkultury. Již při prvním pohledu vám bude jasné, že jde o emo účes a představitele emo. V tomto článku se zaměř...
Krátké účesy jak je nosí známé ženy Říká se, že dlouhé vlasy jsou pro muže přitažlivější a více sexy. Pravdou však zůstává, že mnohé známé ženy mají krátké vlasy a nosí krátké účesy. Něc...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *