Moderní účesy na ples

Ples je místo, kde se každý touží stát výjimečným… Každý chce být vedle svého tanečního partnera okouzlující a zajímavý. Čím je to, že někdo poutá zraky okolí a někdo je přehlížen? V čem je to největší tajemství? Nenechte se odbýt řečmi, že někomu to prostě sluší více a někomu méně. Kouzlo v sobě má každá žena, ať si myslí, co chce. Trik spočívá pouze v sebedůvěře…a také zručnosti. Mnoho dam si totiž ani neuvědomuje, jaké divy dělá dobře provedený účes…

Chcete-li přitáhnout pozornost, musí pochopitelně přijít s něčím netuctovým. S něčím, co nemá každý. Samozřejmě se to nesmí přehánět. Proto se nechte inspirovat účesy, díky nimž se z vás stane hvězda plesu. Uvidíte, že být výjimečná není zas tak něco složitého.

Drdol mnoha tváří

Nejvíce letos frčí falešné drdoly, které se vlastně vytváří podobně, jako falešný culík. Na ples se ovšem hodí více elegantní varianta v kombinaci s copem. Cop, nejlépe rybí, se může buďto obmotat kolem dokola drdolu, nebo velmi umělecky pak taky vypadá cop pletený odzadu hlavy navazující na drdol v temeni.

účesy na ples 2019

Zapletený účes s drdolem na temeni. Zdroj: manouvellemode.com

 Účes s drdolem na ples 2019

Účes s drdolem. © N/A

moderní účesy na ples trendy 2019

Zdroj: pinterest.com

Francouzský Mohawk cop

Tento cop má také něco společného s falešným copem. Cop se plete z vrchu od čela a končí na temeni. Postranní a spodní vlasy se nechají volné. 

falešný cop

Skvělý způsob, jak elegantně zkrotit svou hřívu a přitom jí nechat dostatek volnosti. Zdroj: missysue.com

S mašličkou jako víla

Je něco více kouzelného, než vlasy spojené drobným pramínkem spleteným v mašličku? Tento účes je tak neuvěřitelně elegantní a nápaditý, že jej zkrátka musíte vyzkoušet. Obrázkový návod zde:

účesy na ples dámské 2019

Účes s mašlí z vlasů. Zdroj: pinterest.com

Další podobné účesy s mašlí najdete zde.

Vlny vás vynesou výš

Vlnité vlasy jsou jeden z největších zlepšováků. Aplikovat to můžete téměř na všechny dosud uvedené účesy. Jejich podoba se tak neuvěřitelně pozdvihne.

dlouhé vlny

Oslňte svými vlasy © Alexander Mils

barevné vlny na vlasech

S barevnými vlasy jsou vlny ještě větší odvaz © Kareya Saleh

vlnité účesy na ples

Vlnité vlasy v polodlouhém účesu. © Rex features

Copy jak je neznáte

Nedokážete si představit, jak úžasně mohou vlasy vypadat, pokud se s nimi nebudete bát trochu zaexperimentovat. Následující účes vytvoříte tak, že vlasy rozdělíte na dvě poloviny. První polovinu necháte bez úprav. Maximálně ji můžete lehce zvlnit. Druhou polovinu rozdělte na další dva prameny a vytvořte z nich francouzské copy. Na temeni copy chytněte spolu gumičkou. S tímto účesem jednoznačně zabodujete!

polozapletené vlasy

Tento účes musíte vyzkoušet. © byrdie

Osamocený cop

Pokud si přece jen netroufáte na experiment, nebo vás tlačí čas, upleťte pouze jeden užší cop. Zbytek vlasů ponechte volně. Cop uchyťte pinetkou vzadu.

cop ve vlasech

Jednoduché a elegantní © gophazer

Nenechte v tom vlasy samotné

Čelenka: Poslední dobou nejvíce frčí čelenky. Elegantní čelenka z vás vykouzlí oslňující princeznu. Takového doplňku rozhodně nebudete litovat. Nebojte se je kombinovat s dalšími účesy.

čelenkové účesy na plesy

Účes na ples s čelenkou. © N/A

Květy: Dalším opravdu skvělým kouskem jsou umělé květy. S barvami bychom doporučovali neexperimentovat. Nejlépe vkusně působí růžové a bílé. Koupit je můžete rovněž na čelence. 

květy ve vlasech

Nechte své vlasy rozkvést. Zdroj: pinterest.com

2 komentáře u „Moderní účesy na ples

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *