Pánské účesy 2012

Inspirace na pánské účesy 2012

Módní trendy se neustále mění, a abyste měli přehled i v módních trendech pánských účesů pro rok 2012, přinášíme vám tento článek. Jak to už bývá, mezi pánskými účesy existuje menší variabilita trendů.

V roce 2012 je nejhlavnějším trendem dlouhá ofina a její všemožné variace. Negativním trendem jsou dlouhé vlasy, které již nejsou “in”, ale pro ty, kteří je rádi nosí to může být jedno …

pánské účesy 2012

Pánské účesy pro rok 2012. © N/A

Dlouhá ofina v pánských účesech

Šance potkat muže s krátkým účesem na bocích hlavy a dlouhou ofinou už dnes není tak nízká. Tento pánský vlasový trend se drží v popředí už pár let. V tom aktuálním se však klade větší důraz na délku ofiny a hlavně na kreativitu, či výstřednost a celkový dojem z účesu.

Ofina nahoru

Základním typem pánského ofinového účesu je ofina nagelovaná vzhůru – do středu, do jedné ze stran nebo rovnoměrně přes celé čelo, na tom nezáleží, snažte se experimentovat. Mírným rozhrabnutím dosáhnete ležérnější účes, čistě ulízané vlasy nejsou ani vhodné, ani kreativní.

Ofina na stranu

Dalším módním trendem mezi ofinách je ofina sčesaná na stranu. Zkuste si, pánové, svou dlouhou ofinu sčesat nad jedno oko. Pohrát se můžete se zakončením, které může být upraveno doširoka nebo do špice, který docílíte nanesením gelu na konečky vlasů a jejich mírným zatočením (po zaschnutí gelu vlasy mírně rozpojte). Obdiv vzbudí určitě i ofina úplně do boku, mimo čela.

pánské účesy pro rok 2012

Trendy pánský účes s ofinou na stranu. © N/A

Vlnitá ofina

Zajímavým způsobem jak upravit ofinu je i její zkudrnatení. To dosáhnete speciálními kartáči na vlasy. Pokud si nevíte rady, stačí vytvořit pár vlnek.

Úprava ofiny vždy vyžaduje více času, ale pánové, kteří věnují čas péči o svůj účes jistě dostanou množství komplimentů a ženských pohledů. A kvůli tomu se to přece vyplatí!

Inspirujte se naší galerií pánských účesů pro rok 2012 a zkuste některý z nich i na sobě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *