Které svatební účesy s květy teď letí?

Svatba je vždy velká událost, i když máte jen 10 hostů. Nemluvě o tom, pokud jich je více než 100. Každá nevěsta chce dobře vypadat a určitě nechce, aby ji nějaká družička zastínila co i jen v jediném ohledu. Dobrým způsobem jak vyniknout je krásný účes. Připravujeme pro Vás kategorii svatební účesy, ve kterých najdete inspirace na originální, kvalitní a krásné svatební účesy. Tento článek se věnuje tématu svatební účesy s květinami.

svatební účesy s květy

Krásný svatební účes s květy, © www.arpieandmaral.com.au

Svatební účesy s květy ve vlasech

Pokud jste žena více přírodního charakteru nebo pokud máte ráda květiny, podobné svatební účesy s květy jako se nacházejí v naší galerii, Vám dodají kromě krásy i sebedůvěru, nádech tajemna, a pokud daný květ bude vypadat opravdu zajímavě a exoticky, každý se na něj bude ptát.

svatební účesy s květy

Moderní svatební účesy s květy. © N/A

Čistě bílý květ ve vlasech

Standardním typem svatebního květu do vlasů je květ bílé barvy. Hodí se k Vašim šatům, není příliš extravagantní a přece zaujme. Máta na výběr buď ze živého květu (např. alstroméria, malá růžička, amaryllis), který váží víc, obtížněji se upíná, ale je přirozenější a hezčí než umělý. Na druhé straně je umělá květina lehčí, dobře drží a může být proto i větší.

 

Dva květy do svatebních vlasů

Komu jeden květ nestačí, může použít dva. Dva květy se nejvíce hodí připnout na bok hlavy, někde nahoru do vlasů. Z živých květů Vám doporučujeme například takové cymbidium či ibišek protože jsou lehké a mají krásné barvy. Cymbidium je druh orchideje, která pokud má bílé vnější okvětní lístky, střed má pestře zbarvený. Působí tak jako vhodné oživení a přitahuje pozornost k účesu.

 

Mnoho menších květů ve vlasech

Nevěsta s více květy menších rozměrů, které jsou uspořádány tak, aby ladily k její tváři, působí kouzelně a mladě. V tomto případě již není vhodné použít živé květy, protože jsou těžší a nemuseli by držet svůj tvar během celého obřadu. Pokud však chcete opravdu zaujmout něčím nevšedním a výjimečným, použijte je, bude to výzva. Ale pamatujte, varovali jsme Vás 🙂

Několik květů ve vlasech umožňuje opravdu neskutečně velké množství kombinací účesů, od velikosti, typu květů, rozmístění až po barvu. Nyní můžete použít i jinou barvu než bílou, například pastelové odstíny růžové, hnědé, bleděmodré a pod. Fantazii a tvořivosti se meze nekladou. Inspirujte se v galerii “svatební účesy s květy“. Který z účesů se Vám nejvíce líbí?

Pokud se vám líbil článek Svatební účesy s květy, přečtěte si také náš další článek Svatební účesy s čelenkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Svatební účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *