Tipy na pánské účesy na svatbu

Blíží se váš den s velkým D? Chcete mít vše dokonalé a hlavně chcete i vy vypadat dokonale na svatebních fotografiích, abyste se ani po letech nemuseli stydět za svůj svatební účes. Nevěsty většinou mívají účesy složitější, až by se mohlo zdát, že to mívají s přípravou vždycky těžší. Z druhé strany mívají nevěsty širší možnost výběru, kdežto muži mohou vybírat pouze mezi pár sestřihy. Jaké pánské sestřihy a účesy na svatbu mohou pánové volit?

Víte, jak se na svůj velký den učesat? Zda se řídit trendy nebo raději volit klasiku, nedbalou eleganci či neformální účes? Svůj účes byste měli volit tak, abyste se v něm cítili pohodlně, abyste se v něm líbili sami sobě a hlavně své drahé polovičce.

Hollywoodský styl

Jedním z vhodných účesů na svatbu je sestřih alá hollywoodská hvězda. Jde o nedbale elegantní a zároveň klukovsky svůdný sestřih, který je, co se úpravy týče, snadný. Kdykoli během dne si ho můžete poupravit sami. Hodí se ke každému outfitu a na každou svatbu, ať už se svatba nese v jakémkoli duchu. Bude slušet muži jakéhokoli typu či věku. Vhodný je například pro starší a lehce prošedivělé muže.

pánské účesy na svatbuPánský účes na svatbu v hollywoodském stylu i pro ženicha. © N/A

Klasická elegance

Sestřih alá klasická elegance je nyní velmi oblíbený, protože jeho základem je hit posledních let, a to kratší sestřih po stranách a delší na vrchu hlavy. Záleží jen na váš, jak si vrchní díl delších vlasů upravíte. Na svatby ve formálním duchu se hodí účes elegantní, který vytvoříte sčesáním delších vlasů od čela směrem k zátylku. Vlasy upravte stylingovým přípravkem a vytvořte uhlazený efekt. Účes je vhodný hlavně pro muže mezi třiceti a čtyřiceti lety.

účesy na svatbu pro muže

Pánský účes na svatbu ve stylu klasická elegance. © N/A

Klukovský styl

Pro mladší muže je vhodný nevinný a elegantní účes postupně sestříhaný, po stranách kratší vlasy, nahoře delší. Tentokrát by však neměl být přechod viditelný, nýbrž by vlasy měly být sestříhané do ztracena. Může být ponechána ofina sčesaná do boku, popřípadě patka či pěšinka na straně.

pánské svatební účesy

Chlapecký styl svatebního účesu pro muže. © N/A

Svatba v přírodě aneb nedbalá elegance

Podmanivým účesem je sestřih alá nedbalá elegance, kterého docílíte opět vlasy sestříhanými po boku a delšími na vrchu hlavy. Vlasy mohou být sestříhány do ztracena a nedbale upraveny, nebo strany můžete vyholit a delší vlasy upravit podle vašich představ.

Případně pokud chcete být na svatbě opravdu originální a nechce se vám vybírat nový sestřih, dejte si cylindr. V každém případě tento krok předem konzultujte s partnerkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *