Jesenné farbenie vlasov – trendy 2014

Jeseň je v plnom prúde a vaše vlasy si žiadajú oživenie? Túžite po zmene farby vlasov? Chcete oslniť svoje okolie? Inšpirujte sa jesennými trendmi vo farbení vlasov.

Nevšedná hnedá

Tmavo hnedý odtieň vlasov je klasikou, bez ktorej sa jesenné trendy nezaobídu. Ak chcete svoj účes oživiť, doprajte pramienkom či končekom svojich vlasov ľahké zosvetlenie. Ombré štýl, ktorý kraľuje nielen jesenným mesiacom, dokonale pristane najmä dlhým vlasom. Svetlé pramienky však nemusia byť zákonite blond či svetlejšie odtiene hnedej. Jeseň si žiada napríklad aj ryšavé a bronzové tóny. Voľba je skrátka len na vás.

Farbenie vlasov - ombré.

Jesenné farbenie vlasov – ombré štýl. © GoRunway. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

Okrem tmavých odtieňov sú tento rok veľmi trendy aj mäkšie hnedé tóny so zlatým nádychom – farby koňaku. Tieto farby pôsobia prirodzene, a napriek tomu dokážu efektívne rozjasniť každú ženu. Nádych koňakového luxusu sa navyše veľmi hodí pre krátke účesy – pixies či mikáda.

Farba koňaku.

Jesenné trendy – farby koňaku v účese od Tylera Johnstona pre Schwarzkopf Professional. Foto: © Sabine Liewald.

Divoké červené odtiene

K jeseni neodmysliteľne patria aj červené tóny vlasov. Ryšavé odtiene a odtiene zrelých šípok pôsobia veľmi živo a vášnivo. Tento rok sú navyše v kurze tóny hnedo-červené, ktoré vyniknú najmä na dlhých vlasoch. Nebojte sa ani tmavo červenej farby podľa vzoru tradičného nápoja sangria. Pôsobí veľmi zmyselne a elegantne.

Hnedo-červená farba.

Tmavo hnedé vlasy s červenými odleskami. © GoRunway. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

Červené odtiene.

Divoké červené odtiene. Účes: © Westrow Artistic Team. Foto: © Paul Gill.

Tmavo červené vlasy.

Módny tmavo červený odtieň vlasov. Účes: © Lee Preston.

Studené blond odtiene

Žiarivá zlatistá blond farba vyzerá za slnečného počasia určite skvelo, jesenné a zimné trendy sa ale uchyľujú skôr k tlmeniu teplých odtieňov a stmavovaniu. Zlatisté blond odlesky totiž môžu za sychravého jesenného počasia pôsobiť až nevhodne a trochu svietivo. Nebojte sa vyskúšať popolavú blond, aj s takou farbou môžete tento rok oslniť!

Blond odtieň.

Jesenný odtieň tmavej blond. © GoRunway. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

Originálne jesenné farbenie vlasov

Módny hit – sivá. Odtiene sivej či striebornej boli až donedávna spojené s vysokým vekom. Teraz ale patria medzi trendy číslo jedna. Žien, ktoré chcú pomocou tejto netradičnej farby vyniknúť, stále pribúda. Je však pravdou, že sivá spravidla lepšie pristane ženám so svetlou pleťou. Medzi ďalšie módne odtiene, ktorých nosenie vyžaduje dávku odvahy, patria odtiene pastelovo fialovej a tóny vo farbe orchideí. Práve strieborno-fialové odtiene pôsobia veľmi nežne a romanticky. Skrátka do zasneženej jesene ako stvorené!

Sivá farba vlasov.

Tohtoročným hitom je sivá a strieborná farba vlasov. Účes: © Kris Bird. Foto: © Jack Eames.

Fialové vlasy.

Medzi netradičné odtiene patrí aj fialová či ružová. Účes: © Peter Prosser a Sam Millard. Foto: © Andrew O´Toole.

Ak máte veľmi tmavé až čierne vlasy a uvažujete o extravagantnejšom zafarbení alebo melíre, mohla by vás zaujať tmavo modrá. Aplikovať modrú na vlasy po celej dĺžke by mohlo pôsobiť nevkusne, ale jej použitie na tónovanie a prefarbovanie sľubuje dokonalý, zmyselný výsledok.

Modré odtiene vlasov.

Modré tóny vhodné k melírovaniu. Účes: © Chris Williams. Foto: © Ram.

Vlasové doplnky 2015/2016 Pred týždňom sme vám ponúkli ochutnávku módnych účesov konca roka 2015 a začiatku roka 2016, a dnes na tento článok nadviažeme, aby sme vás oboznámili...
Hľadáte moderný účes pre neho i pre ňu? Väčšina ľudí chce vyzerať trendy, mlado, energicky a chcú do svojich životov priťahovať tých správnych ľudí. Mnohí z ...
Box Braids: úžasné letné mini vrkôčiky Box Braids, alebo mini vrkôčiky patrili medzi hity deväťdesiatych rokov (mnohí ich možno poznajú pod názvom rasta) a teraz zažívajú opätovný návrat. T...
Účesy s falošnou pätkou Ak túžite po zaujímavom prvku, ktorý oživí váš účes, môžete vyskúšať pätku. Že si na ňu netrúfate? Nevadí. Môžete vyskúšať tzv. falošnú pätku, vďaka k...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *