Účesy podľa tváre

Dámske účesy podľa typu tváre

Správny strih Vášho účesu dokáže zvýrazniť atraktívne črty Vašej tváre. Neraz sa však stáva, že práve kvôli nevhodne zvolenému účesu, môžete spôsobiť opačný efekt, aký ste si želali.

dámske účesy podľa tváre

Niekedy nie je na prvý pohľad jednoduché určiť presný typ tváre. A aj keď sa neviete rozhodnúť len medzi dvomi, poproste o radu svojich známych, prípadne sa poraďte s kaderníčkou. Neskôr bude pre Vás omnoho jednoduchšie vyberať strih vlasov akejkoľvek dĺžky.

Rôzne zdroje uvádzajú rôzne typy tvárí, my sme však pre Vás vytvorili tento zoznam so stručným popisom, ktorý Vám pomôže a poradí s výberom. Neberte ho striktne ako dogmu, ale skôr ako radu, najdôležitejšie je, aby ste sa cítili so svojim účesom spokojná.

Základné typy ženských tvárí

Po kliknutí na odkazy sa dostanete na podstránky s bližším popisom, obrázkami a článkami s účesmi vhodnými pre konkrétne typy tvárí.

Kategória dámske účesy podľa tváre obsahuje 6 podkategórií. Pokiaľ ste sa v žiadnej nenašli, nezúfajte. Práve je možné, že sa Vám hodia účesy z viacerých ako len z jednej kategórie.

Hľadané výrazy: účesy podľa tváre, dámske účesy podľa typu / tvaru tváre