Účesy na promoce, kterými ohromíte

Promoce patří mezi přelomové momenty v našich životech, kterými se uzavírá jedna kapitola života a začíná se další. Jinak jej však berou muži a jinak ženy. Zatímco muž si tím, jak bude vypadat, hlavu neláme a oblékne si oblek z maturity, ženy si obvykle kupují nové šaty a boty. Podobně to je i s účesy, někteří mladí muži dokonce přijdou s bujným strniskem. Ženy si na svůj vzhled obecně více potrpí, proto budeme v tomto článku rozebírat výhradně dámské účesy na promoce.

Základní principy účesů na promoce

Na jakékoliv společenské události se vyžaduje, nebo alespoň patří, mít konzervativnější dámský účes. Existují však i další pravidla, která je dobré dodržet, abyste dosáhli dokonalý účes, který vám bude slušet, a když i po čase zavzpomínáte při pohledu na fotografie, budete se sami sobě líbit.

Pokud si barvíte vlasy, ujistěte se, že nemáte odrostlou barvu – pokud ano, dobarvěte si ji doma nebo u kadeřnice. Také si dejte pozor na zničené konečky vlasů. Ty opravdu nebudou vypadat dobře a bude se vám špatně pracovat s vlasy při vytváření účesu. Ten si zvolte takový, abyste se s ním cítili pohodlně, ne příliš velkolepý, abyste se nemuseli stále obávat, jestli vám dobře drží na hlavě.

Výběr účesu můžete nechat na kadeřnici, také jeho provedení, někdo však preferuje pomoc rodiče nebo přítele/kyňe při tvorbě účesu. Proto vám ukážeme dva návody jak si rychle vytvořit účes na promoce a také inspiraci v podobě galerie s fotografiemi účesů.

2 rychlé a jednoduché účesy na promoce

V jednoduchosti je krása a navíc konzervativní účesy bývají jednoduché. Viz následující dva účesy vhodné na promoce, které si dokážete vytvořit i doma.

Účesy na promoce

Další jednoduchý účes na promoce s čelenkou, tentokrát ve videonávodu:


Zdroj: www.youtube.com/user/LuxyHair

Účesy na promoce – galerie

Mezi účesy vhodné na promoce patří účesy s nízkými copy, s drdoly (nízkými i vysokými), rozpuštěné vlasy (rovné, kudrnaté, …), s ozdobami jakými jsou například kytičky, hvězdy a pod. Prohlédněte si příklady v galerii níže, po kliknutí se zobrazí větší rozměry fotek.

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Příspěvek byl publikován v rubrice Společenské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Slavnostní účesy pro konec roku ve stylu celebrit Také už se tolik těšíte na vánoční prázdniny nebo dovolené? Slavnostní setkání s rodinou a přáteli si ale žádá stejně slavnostní účes. Kdo jiný nám lé...
Francouzský twist à la účes banán – návod, postup Účes banán a francouzský twist jsou dva názvy téhož společenského účesu. Patří mezi účesy vhodné na ples, ale i na běžnější nošení do práce. Postup je...
Účesy na ples, se kterými zazáříte! Plesová sezóna je opět přede dveřmi. Kromě výběru šatů, lodiček a kabelky byste měli myslet i na vlasy. Účesy na ples jsou také důležitou součástí vaš...
Moderní účesy na ples Ples je místo, kde se každý touží stát výjimečným... Každý chce být vedle svého tanečního partnera okouzlující a zajímavý. Čím je to, že někdo poutá z...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *