10 romantických účesov na rande

Predstavte si, že sa vám už dlhšiu dobu páči nejaký chlap, ktorý vás konečne pozval na rande. A chcete ho ohúriť. Okrem makeupu a šiat je účes jedným z najlepších spôsobov ako to dosiahnuť. Predstavujeme vám 10 romantických účesov na rande, inšpirovaných celebritami.

Taylor Swift a jemné vlny

Taylor Swift rada nosí takýto typ účesu. Tento romantický účes si spravíte tak, že použijete kulmu na kučeravenie vlasov. Nechajte približne 10 – 15 cm vlasov od korienkov rovné a na zvyšok použite kulmu. Postupujte dokola celej hlavy. Následne si do kučier naneste sérum na lesk vlasov a prehrabte kučery, aby sa rozpadli na jemné vlny. Prehoďte vlasy na jednu stranu dopredu cez rameno a zaistite sponkami v oblasti nad krkom. Jednoduché, že?

romantický účes Taylor Swift

Taylor Swift a jej romantický účes s jemnými vlnami na jednej strane, © Getty Images

Christina Hendricks a jej romantický účes

Tento romantický účes na rande v podaní Christiny Hendricks bol inšpirovaný jednou z najkrajších žien amerického šoubiznisu – Brigitte Bardot. Na temeni sú vlasy natupírované na dodanie objemu a po bokoch voľne rozpustené s naozaj veľmi jemnými vlnami.

Christina Hendricks a jej romantický účes

Christina Hendricks s jednoduchým ale krásnym účesom, © Valerie Macon/Getty Images

Zoe Saldana s milkmaid braid účesom

Herečka Zoe Saldana známa z filmov ako Piráti Karibiku, Star Trek alebo Avatar, vsadila na trendy účes s názvom milkmaid braid. Pri tomto účese je odhalený krk. Ideálny účes na zvádzanie nielen počas randenia. Mimochodom patrí medzi z top dámske účesy na rok 2014, viac sa dočítate TU.

Zoe Saldana romantické účesy

Zoe Saldana a jej zapletaný vrkoč zatočený na temeni, © Imeh Akpanudosen/Getty Images

Chloe Moretz s romantickým drdolom

Mladá talentovaná herečka Chloe Moretz rada púta pozornosť mužov svojimi účesmi. Preto ak hľadáte účes na rande, nechajte si od nej poradiť. Vyberáme účes s vysoko položeným drdolom, ktorý je mierne rozstrapatený. TIP: tesne predtým ako si zatočíte vlasy do drdolu, natupírujte si ich.

účesy na rande Chloe Moretz

Vysoký drdol Chloe Moretz, © Neilson Barnard/Getty Images pre DIRECTV

Zoey Deutch a jej nežný rybí vrkoč

Zoey Deutch sa vyžíva vo svojich účesoch. Jej nasledovný romantický účes spočíva v rybom vrkoči, pričom si niektoré pramene ofiny nechala voľne spadnuté popri líci. Ak chcete vedieť ako vytvoriť rybí vrkoč, prečítajte si náš článok na tomto odkaze.

účes na rande

Zoey Deutch a jej účes rybí vrkoč, © Jason LaVeris/FilmMagic

Carrie Underwood a jej romantický účes

Carrie Underwood, speváčka, hudobníčka a herečka, nosí na rande aj takýto účes s vlnami. Keď s ním pôjdete na rande, nezabudnite si pribaliť aj žiarivý úsmev.

Carrie Underwood a jej romantický účes

Carrie Underwood a jej blond vlasy s vlnami, © Mireya Acierto / Getty Images

Kate Bosworth a bočný cop

Kľúčom k takému účesu, aký má Kate Bosworth na fotografii nižšie, sú natupírované vlasy. Po tupírovaní vytvorte bočný cop, do ktorého zapojíte aj vlasy z protiľahlej strany nad čelom.

bočný cop na rande

Kate Bosworth s bočným copom, © N/A

Blake Lively a jej sexy účes

Použite kulmu na vlasy a potom ich ľahko rozčešte hrebeňom so širšímy zubami, a máte vlasy ako Blake Lively na obrázku nižšie. Na jednej strane si vlasy začešte za ucho a na druhej presuňte cez rameno dopredu. Pridajte krásne náušnice, sexy výstrih a žiaden chlap vám neodolá.

sexy účes Blake Lively

Blake Lively a jej sexy účes, © Neilson Barnard / Getty Images

Caitlin FitzGerald – krátky účes na rande

Herečka Caitlin FitzGerald nosí krátke vlasy. Na rande by si mohla kľudne spraviť aj takýto mikádo účes, s končekmi vlasov po bradu. Ďalšie inšpirácie na mikádo účesy aj s fotogalériou nájdete na našom webe TU.

krátky účes na rande

Caitlin FitzGerald a jej mikádo účes, © Jon Kopaloff / FilmMagic

Bella Thorne a jej dlhé vlny vo vlasoch

Bella Thorne a jej dlhé vlny v hrdzavo hnedých vlasoch upútajú pozornosť takmer každého. Ak chcete vedieť o vlasoch s vlnami viac, prečítajte si náš článok Vlnité vlasy – účesy s vlnami aké ste vždy chceli.

dlhé vlasy na rande romantické

Bella Thorne a jej vlnitý účes, © Jason LaVeris/FilmMagic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *