10 svatebních účesů s kloboukem

Svatební účesy s kloboukem nejsou běžnou volbou nevěst. Je to asi i škoda, protože svatební kloboučky dokáží dodat šmrnc a eleganci, zakrýt nedostatky, případně posloužit jako dekorativní doplněk, pokud jsou menší. V tomto článku si tedy ukážeme jak takový svatební účes s kloboukem může vypadat.

Velký svatební klobouk

Velký klobouk na svatbu je krásný módní doplněk. Čím větší bude mít průměr, tím jemnější by měl být udělaný, místy až průsvitný, aby svou vahou nevěstu neznervózňoval. Při výběru velkého klobouku se také ujistěte, zda dobře drží tvar, aby vám nepadal do obličeje. Dobrou volbou účesu jsou vlasy v drdolu, nevhodné jsou například zaplétané culíky.

Svatební účesy s kloboukem

Zdroj: www.vogue.es, © Pablo Latorre

Klobouček se síťovaným závojem

Ke klobouku si jako nevěsta můžete připevnit například i závoj. Takový síťkovaný je vzdušný, nezahaluje příliš tvář, ale stále plní svou funkci. Více o svatebních účesech se závojem se dočtete v archivu článků o svatebních účesech. Vhodné jsou méně objemné, decentní účesy, klobouk se síťkou tak bude dobře držet na hlavě. Ofina je také nežádoucí, zakrývala by velkou část obličeje.

Svatební účes s kloboukem a závojem

© EK Wedding Accessories

Kontrast: černý klobouk k bílým šatům

Tento jednoduchý rustikální klobouk tmavé barvy dobře kontrastuje s bílými šaty. Účes nevěsty spočívá v bočním drdolu s ofinou. Spolu tak vytvářejí oku lahodící kombinaci.

Svatební účesy s černým kloboukem

Zdroj: www.elizabethannedesigns.com, © Kirsten Ellis

Slaďte klobouk s šaty

Pokud jste se rozhodli pro jinou barvu svatebních šatů než tradiční bílou, nezapomeňte sladit i klobouk. Na fotografii níže fotomodelka Trish Goff předvádí blankytně modré svatební šaty s objemným kloboukem stejné barvy. Dlouhé rozpuštěné vlasy při šatech s odhalenými rameny byly dobrou volbou kadeřníka. Pěkně by vypadal i účes bez ofiny.

svatební účesy s kloboukem

Trish Goff, © N/A

Vintage svatební účesy s kloboukem

Svatební účes s kloboukem ve stylu vintage bude přitahovat spíš nevěsty milující retro. Můžete použít natáčky, kulmy, laky na vlasy. O retro účesech jsme na LosHairos v minulosti již psali.

Vintage svatební účes s kloboukem

Svatební účesy s kloboukem, © N/A

Vlněný bílý klobouk

Klobouk z vlny je lehký a teplý (vhodný do studených kostelů), no zakryje celý účes. Doporučujeme vlasy vypnuté vzhůru nebo volně rozpuštěné.

Vlněný bílý klobouk pro nevěstu

Zdroj: www.vogue.es, © Pablo Latorre

Dekorační svatební klobouček

Menší klobouky jsou určeny na dekorování účesu. Pokud nemáte příliš složitý účes, můžete do něj zakomponovat klobouček, který bývá většinou připevněn na čelence nebo se jiným způsobem připne do vlasů. Při tomto typu se více vyhrajete s vlasy, i je bude lépe vidět.

Dekorační svatební klobouček

© Pixie Vision Productions

Mini klobouk může být klidně i odlišné barvy. Může ladit s jiným doplňkem šatů, případně s barvou kytice.

Svatební klobouk pro nevěstu

© N/A

Královský klobouk

Princezny a budoucí královny zvyknou také nosit klobouk na svatbách. Přibližte si královskou svatbu alespoň takovým doplňkem. Vhodný je opět decentní účes jako například nízko položený drdol. Inspirujte se následující fotografií:

© N/A

Baranica namiesto klobúka

Pokud se vdáváte v zimním období a venku je mráz, určitě byste ocenili teplou čepici. Existuje nějaké řešení? Máme jednoznačnou odpověď – ano. Inspirujte se ruskými nevěstami a použijte místo klobouku zimní čepici nebo beranici. Budete vypadat opravdu netradičně (pro představu jde o umělou kožešinu, cena je 59 dolarů). Složitý účes však asi řešit nebudete, uvnitř můžete vyměnit beranici například za korunku.

svadobna baranica ciapka pre nevestu
Zdroj: www.fabulousfurs.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Svatební účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *