5 najsexy účesov futbalistov

Futbalisti sa stali nielen dobre platenými hráčmi, ale niektorí aj sex symbolmi. Týka sa to najmä profesionálnych hráčov zo západoeurópskych líg, ktorí sú však rôznorodej národnosti. Mnoho mužov má rado futbal a tak je pre nich jednoduchšie inšpirovať sa futbalistami pri výbere účesu. Preto budú účesy futbalistov témou tohto článku.

Cristiano Ronaldo – najsexy futbalista

Cristiano Ronaldo je portugalský futbalista pochádzajúci z ostrova Madeira v Atlantickom oceáne. Hrá/hral za známe kluby ako napr. Manchester United alebo Real Madrid. V rôznych štatistikách a súťažiach bol zvolený za najsexy futbalistu roka. Nosí náušnice v oboch ušiach. Pri tvorbe účesov častokrát používa gély na vlasy, obľubuje mohawk účes.

účesy futbalistov

Ricardo Kaká – brazílska vášeň

Kaká, vlastným menom Ricardo Izecson dos Santos Leite je rodeným brazílčanom, hrajúcim v kluboch ako AC Miláno (2003 až 2009) či Real Madrid (od 2009). Nemá obľúbený typ účesu, za to však takmer vždy vyzerá moderne a veľmi dobre.

Ricardo Kaká účesy futbalistov

Yoann Gourcuff – Francúz so štýlom

Yoann Gourcuff sa narodil vo Francúzsku v roku 1986. Hral za futbalové kluby miest Bordeaux a Lyon, tiež reprezentoval svoju domovinu na medzinárodných turnajoch. Yoann Gourcuff má tmavohnedé vlasy, ktoré nosí ostrihané takmer vždy na krátko (odhadom tak 3 – 7 cm). Neodmysliteľne k nemu patrí aj jeho zvodný pohľad a chlapčenský úsmev.

Yoann Gourcuff účes

Iker Casillas – futbalista so srdcom Španiela

Iker Casillas je španielsky futbalový brankár, ktorý hrá v španielskej najvyššej lige v klube Real Madrid a v Španielskom národnom futbalovom mužstve, pričom v oboch je momentálne kapitánom. Nosí kratšie zostrihy vlasov a stále rovnako oholenú bradu.

najsexy účesy futbalistov

David Beckham – britský sexsymbol

Nedá nám nespomenúť i svetoznámeho futbalistu menom David Beckham. Kariéru odštartoval v Manchester United, “kopal” i za Real Madrid, Los Angeles Galaxy a naposledy za Paris Saint-Germain. Dňa 16. mája 2013 ukončil svoju profesionálnu futbalovú kariéru. Má hnedé vlasy svetlejšieho odtieňu. Počas svojej kariéry bol známy striedaním účesov, v poslednej dobe nosieval dohora nagélovanú ofinu.

David Beckham účesy

Účesy futbalistov

Účesy futbalistov vás môžu inšpirovať pri voľbe pánskeho účesu. Vyhľadajte si ďalšie účesy cez internetový vyhľadávač a nájdete viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *