Trojuholníková tvár

Trojuholníková tvár
Trojuholníková tvárŠiroká sánka s užšími lícami a čelom sú typyckými znakmi trojuholníkových tvárí. Dámy, ak ste si doteraz nevedeli vhodne zvoliť účes, pozrite sa nižšie na účesy pasujúce práve k Vášmu typu tváre podľa dĺžky vlasov.

Účesy a strihy vlasov pre dámy s trojuholníkovou tvárou

Krátke vlasy

Základom je vytvoriť účes, ktorý by pridal objem v hornej oblasti. Ideálne sú vlasy ostrihané bez ofiny, upravené tak, aby boli mierne strapaté a mierne rozširovali tvár. Dlhá ofina by v tomto prípade skracovala tvár a upútavala pozornosť smerom k širšej sánke.

no images were found

Polodlhé vlasy

Pri vlasoch strednej dĺžky si môžete dovoliť oživiť účes šikmou ofinou a väčším objemom vďaka postupne ostrihaným vlasom. Tie by sa mali smerom k brade zužovať, najvhodnejšia dĺžka je po ramená. Vyhnite sa účesom s dĺžkou po bradu a vytočenými končekmi smerom von.

Dlhé vlasy

Či už rovné alebo vlnité vlasy, určite by ste mali zvoliť postupne zostrihaný účes. Jemné vlnky lemujúce tvár a cestička na stred sú dobrými pomocníkmi. Strih má ideálny tvar vtedy, ak jednotlivé postupne ostrihané línie končia v úrovni očí, líc a na ramenách.

Hľadané výrazy: trojuholníková tvár, trojuholníková tvár účesy, dámske účesy pre trojuholníkovú tvár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *