Tipy na pánske účesy na svadbu

Blíži sa váš deň s veľkým D? Chcete mať všetko dokonalé a hlavne chcete aj vy vyzerať dokonale na svadobných fotografiách, aby ste sa ani po rokoch nemuseli hanbiť za svoj svadobný účes. Nevesty väčšinou mávajú účesy zložitejšie, až by sa mohlo zdať, že to mávajú s prípravou vždy ťažšie. Na druhú stranu mávajú nevesty širšiu možnosť výberu, kdežto muži môžu vyberať len medzi pár zostrihmi. Aké pánske zostrihy a účesy na svadbu môžu páni voliť?

Viete, ako sa na svoj veľký deň učesať? Či sa riadiť trendmi alebo radšej voliť klasiku, nedbalú eleganciu či neformálny účes? Svoj účes by ste mali voliť tak, aby ste sa v ňom cítili pohodlne, aby ste sa v ňom páčili sami sebe a hlavne svojej drahej polovičke.

Hollywoodsky štýl

Jedným z vhodných účesov na svadbu je zostrih alá hollywoodska hviezda. Ide o nedbalo elegantný a zároveň chlapčensky zvodný zostrih, ktorý je, čo sa úpravy týka, jednoduchý. Kedykoľvek počas dňa si ho môžete poupraviť sami. Hodí sa ku každému outfitu a na každú svadbu, nech sa nesie v akomkoľvek duchu. Pristane muži akéhokoľvek typu či veku. Vhodný je napríklad pre starších a mierne prešedivených mužov.

pánske účesy na svadbuPánsky účes na svadbu v hollywoodskom štýle aj pre ženícha. © N/A

Klasická elegancia

Zostrih alá klasická elegancia je teraz veľmi obľúbený, pretože jeho základom je hit posledných rokov, a to kratší zostrih po stranách a dlhší na vrchu hlavy. Záleží len na vás, ako si vrchný diel dlhších vlasov upravíte. Na svadby vo formálnom duchu sa hodí účes elegantný, ktorý vytvoríte sčesáním dlhších vlasov od čela smerom k zátylku. Vlasy upravte stylingovým prípravkom a vytvorte uhladený efekt. Účes je vhodný hlavne pre mužov medzi tridsiatimi a štyridsiatimi rokmi.

účesy na svadbu pre mužov

Pánsky účes na svadbu v štýle klasická elegancia. © N/A

Chlapčenský štýl

Pre mladších mužov je vhodný nevinný a elegantný účes postupne zostrihaný, po stranách kratšie vlasy, hore dlhšie. Tentoraz by však nemal byť prechod viditeľný, ale vlasy by mali byť zostrihané do stratena. Môže byť ponechaná ofina sčesaná do boku, poprípade pätka či cestička na strane.

pánske svadobné účesy

Chlapčenský štýl svadobného účesu pre mužov. © N/A

Svadba v prírode alebo nedbalá elegancia

Podmanivým účesom je zostrih alá nedbalá elegancia, ktorý docielite opäť vlasmi zostrihanými po boku a dlhšími na vrchu hlavy. Vlasy môžu byť zostrihané do stratena a nedbalo upravené, alebo strany môžete vyholiť a dlhšie vlasy upraviť podľa vašich predstáv.

Prípadne ak chcete byť na svadbe naozaj originálny a nechce sa vám vyberať nový zostrih, dajte si cylinder. V každom prípade tento krok vopred konzultujte s partnerkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *