Vlasové doplňky 2015/2016

Před týdnem jsme vám nabídli ochutnávku módních účesů konce roku 2015 a začátku roku 2016, a dnes na tento článek navážeme, abychom vás obeznámili, jaké vlasové doplňky 2015/2016 budou na podzim a v zimě opravdu trendy.

trendy vlasové doplňky 2015/2016

Vlasové doplňky 2015/2016. © Kevin Tachman. Zdroj: www.vogue.com

Ať žijí čelenky a kožené šperky – podzim 2015, zima 2015/2016

Obnovený trend čelenek se ve světě uchytil již loni a letos by se měl ve velkém rozjet i u nás. V kurzu jsou již nyní čelenky elastické, bohatě zdobené, ale také čelenky z kůže. Kožené doplňky tvoří základ nové sezóny. Kůže je ve vlasech elegantní a výborně dotváří celkový vzhled. Pro podzim a zimu naprosto ideální.

Zdobené čelenky zima 2015/2016

Módní zdobené čelenky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Kožené doplňky trendy podzim zima 2015 2016

Kožené vlasové doplňky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Do vlasů mašle a šátky

Již v létě jsme mohli obdivovat velké mašle do vlasů a na podzim se u nich zdržíme. Přesto by měly být mašličky chladné sezóny o něco menší a decentnější. Inspiraci z módních přehlídek můžeme najít například v malých sponách ve tvaru mašliček, nebo v elegantních stuhách, které dotvářejí účes.

Mašle

Mašle do vlasů. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Šátky se k počínajícímu podzimu báječně hodí. Mohou být uvázané v retro stylu, zavázané do úhledné mašle, nebo třeba vpletené do drdolů či copů. Vše je dovoleno.

TIP: 7 způsobů jak na šátky do vlasů

Šátky do vlasů

Trendy šátky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Znovu trend květin do vlasů

Květiny jsme mohli od počátku roku vidět téměř všude. Módní prvek s takovým úspěchem se nutně musel promítnout i v podzimní a zimní módě. Velmi krásné a smyslné jsou například růže. Najít je můžete na každém vlasovém doplňku, ale nejkrásnější jsou jako ozdoba čelenek.

květy do vlasů

Květy jako ozdoba do vlasů. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

Vlasové doplňky 2015/2016 – spony

Spony a sponky patří mezi nejdůležitější doplňky podzimu a zimy. Objevují se v různých stylech a variacích, takže se v nich jistě najde každá žena. Spony jsou letos opravdu bohatě zdobené. V podstatě jde o takový malý šperk. Zlatý, stříbrný, zkrátka aby dodal účesu ten správný lesk.

spony do vlasů trend 2016

Bohatě zdobené vlasové doplňky. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

stříbrná spona trendy doplňky vlasy

Stříbrná spona. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

Módní návrháři mysleli ovšem i na spony, které lze nosit běžně po celý den. Letos jsou v módě tenké, podlouhlé tvary nenápadných barev.

tenké spony dámské účesy

Tenké decentní spony. © Kevin Tachman. Zdroj: www.vogue.com

podlouhlá spona

Nenápadná podlouhlá spona. © Suno. Zdroj: www.vogue.com

V neposlední řadě je kladen velký důraz na detaily. Využijte proto vlasových doplňků, abyste daly svému účesu nenápadný šmrnc. I drobnosti dělají velké divy.

drobné sponky dámské vlasy

Detailní ozdoby. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *