Vlasové doplňky 2015/2016

Před týdnem jsme vám nabídli ochutnávku módních účesů konce roku 2015 a začátku roku 2016, a dnes na tento článek navážeme, abychom vás obeznámili, jaké vlasové doplňky 2015/2016 budou na podzim a v zimě opravdu trendy.

trendy vlasové doplňky 2015/2016

Vlasové doplňky 2015/2016. © Kevin Tachman. Zdroj: www.vogue.com

Ať žijí čelenky a kožené šperky – podzim 2015, zima 2015/2016

Obnovený trend čelenek se ve světě uchytil již loni a letos by se měl ve velkém rozjet i u nás. V kurzu jsou již nyní čelenky elastické, bohatě zdobené, ale také čelenky z kůže. Kožené doplňky tvoří základ nové sezóny. Kůže je ve vlasech elegantní a výborně dotváří celkový vzhled. Pro podzim a zimu naprosto ideální.

Zdobené čelenky zima 2015/2016

Módní zdobené čelenky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Kožené doplňky trendy podzim zima 2015 2016

Kožené vlasové doplňky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Do vlasů mašle a šátky

Již v létě jsme mohli obdivovat velké mašle do vlasů a na podzim se u nich zdržíme. Přesto by měly být mašličky chladné sezóny o něco menší a decentnější. Inspiraci z módních přehlídek můžeme najít například v malých sponách ve tvaru mašliček, nebo v elegantních stuhách, které dotvářejí účes.

Mašle

Mašle do vlasů. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Šátky se k počínajícímu podzimu báječně hodí. Mohou být uvázané v retro stylu, zavázané do úhledné mašle, nebo třeba vpletené do drdolů či copů. Vše je dovoleno.

TIP: 7 způsobů jak na šátky do vlasů

Šátky do vlasů

Trendy šátky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Znovu trend květin do vlasů

Květiny jsme mohli od počátku roku vidět téměř všude. Módní prvek s takovým úspěchem se nutně musel promítnout i v podzimní a zimní módě. Velmi krásné a smyslné jsou například růže. Najít je můžete na každém vlasovém doplňku, ale nejkrásnější jsou jako ozdoba čelenek.

květy do vlasů

Květy jako ozdoba do vlasů. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

Vlasové doplňky 2015/2016 – spony

Spony a sponky patří mezi nejdůležitější doplňky podzimu a zimy. Objevují se v různých stylech a variacích, takže se v nich jistě najde každá žena. Spony jsou letos opravdu bohatě zdobené. V podstatě jde o takový malý šperk. Zlatý, stříbrný, zkrátka aby dodal účesu ten správný lesk.

spony do vlasů trend 2016

Bohatě zdobené vlasové doplňky. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

stříbrná spona trendy doplňky vlasy

Stříbrná spona. © Indigital. Zdroj: www.vogue.it

Módní návrháři mysleli ovšem i na spony, které lze nosit běžně po celý den. Letos jsou v módě tenké, podlouhlé tvary nenápadných barev.

tenké spony dámské účesy

Tenké decentní spony. © Kevin Tachman. Zdroj: www.vogue.com

podlouhlá spona

Nenápadná podlouhlá spona. © Suno. Zdroj: www.vogue.com

V neposlední řadě je kladen velký důraz na detaily. Využijte proto vlasových doplňků, abyste daly svému účesu nenápadný šmrnc. I drobnosti dělají velké divy.

drobné sponky dámské vlasy

Detailní ozdoby. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
20 účesů pro polodlouhé vlasy Účesy pro polodlouhé vlasy je někdy obtížné přesně určit. Neexistuje žádná přesná hranice, která říká, že účes již není krátký a ještě není ani dlouhý...
Nebezpečně složité účesy V tomto článku vám ukážeme některé až nebezpečně složité účesy. Většinou jde o společenské účesy, jelikož je jejich vytvoření zdlouhavé a náročnější n...
Moderní účesy na ples Ples je místo, kde se každý touží stát výjimečným... Každý chce být vedle svého tanečního partnera okouzlující a zajímavý. Čím je to, že někdo poutá z...
3 způsoby jak si zaplést francouzský cop Francouzský cop je culík, jehož původ je, jak už název napovídá, ve Francii. Sestává nejméně ze tří navzájem propletených pramenů vlasů. Od obyčejného...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *