Slavnostní účesy pro konec roku ve stylu celebrit

Také už se tolik těšíte na vánoční prázdniny nebo dovolené? Slavnostní setkání s rodinou a přáteli si ale žádá stejně slavnostní účes. Kdo jiný nám lépe poradí, v jakém účesu okouzlit, než módní ikony ze světa celebrit?

Inspirujte se slavnostními účesy.

slavnostní účesy

Alexa Chung a její slavnostní účes do společnosti. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slavnostní účesy – Vysoký drdol

Do práce, na party, na ples, na doma – vysoké drdoly prostě můžeme nosit kdykoli kamkoli. Jsou tak praktické a dokážu nadělat opravdu hodně parády. Přeci jen bychom ale ve sváteční čas nebo na silvestrovskou party měly zvolit něco trochu slavnostnějšího, a co může být příhodnějšího než udělat vysoký drdol z copu?

vysoký drdol

Kate Bosworth a její drdol na temeni hlavy. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Slavnostní účesy – Half bun

Na vánoční oslavy není nic pohodovějšího než roztomilý half bun, který lze vytvořit během několika minut a navíc sluší snad každé ženě, ať už má jakékoli vlasy. Že vám drdůlek připadá moc obyčejný? Zkuste nějaký jiný half up/half down účes a nezapomeňte ho ozdobit třeba velkou vlasovou sponou.

poloviční drdol

Kate Mara s polovičním drdolem. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Slavnostní účesy – Twist

Nádherné nízké drdoly vypadají ve vánočním čase naprosto kouzelně. Každé ženě dodají elegantní francouzský šmrnc. Pokud zvolíte tento účes, nezapomeňte si pohrát s detaily a dolaďte celý vzhled zajímavými náušnicemi.

Náš TIP: článek jak na účes francouzský twist

Twist účesy

Kate Bosworth a Jessica Alba s nízko položenými twist účesy. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slavnostní účesy – Zaplétání

S copánky je možné provádět všelijaká kouzla. Pokud máte dlouhé vlasy, určitě na copy vsaďte. Můžete vykouzlit třeba milkmaid braid účesy nebo vlasy jen smotat do spirálovitého nízkého culíku. Copy jsou prostě kouzelné a pro slavnostní okamžiky nepřekonatelné.

dámské účesy na slavnost

Jessica Hart. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slavnostní účesy – Retro vlnobití

Zvlněné vlasy jsou předpokladem úspěchu na každé akci. K vánočním okamžikům se nejlépe hodí precizně uhlazené velké vlny. Pokud chcete být jako pravá celebrita, vytvořte vlnitý účes s pěšinkou na straně a vlasy za uchem.

Rosie Huntington-Whiteley, Sara Sampaio a Léa Seydoux

Rosie Huntington-Whiteley, Sara Sampaio a Léa Seydoux © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slavnostní účesy – Ozdoby

A samozřejmě nezapomeňte na blyštivé spony, mašle, kloboučky, třpytky a další originální vlasové doplňky. Elegantní nebo hravé, jen se nebojte zazářit. Na konci roku je vše dovoleno.

silvestrovské účesy dámské

Diane Kruger a její slavnostní účes na Silvestra. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Jednoduché drdoly – 3 účesy i s návody! Známe to všechny, občas zkrátka není čas na mytí vlasů a dokonce ani na žádné velké úpravy. Přesto samozřejmě chceme dobře vypadat, jenže jaké účesy s...
Účesy s copy pro krátké vlasy Ženy si často myslí, že romantické účesy s copy patří jen dlouhovláskám. Je sice pravdou, že u krátkých vlasů je poněkud složitější dělení vlasů do je...
Které svatební účesy s květy teď letí? Svatba je vždy velká událost, i když máte jen 10 hostů. Nemluvě o tom, pokud jich je více než 100. Každá nevěsta chce dobře vypadat a určitě nechce, a...
Nejdelší vlasy na světě měří přes 5 metrů Snad každý z nás z dětství zná pohádku o Zlatovlásce. Tato děva se zlatými vlasy byla uvězněna vysoko ve věži a vlasy spustila dolů princi, který ji n...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *