4x vlasové kvety z vrkočov – upravte dlhé vlasy originálne

Dlhé vlasy si žiadajú naozaj veľa starostlivosti, ale aj praktických úprav. Dlhovlásky preto mávajú v obľube najrôznejšie copy, drdoly aj vrkoče. Niekedy je ale príjemné účes trochu oživiť alebo mu dodať trochu slávnostnejší nádych. Zapleťte si vlasy a zakomponujte do svojho účesu kvety z vrkočov a copov. Na party, do práce, na dovolenku aj na rande – všade očaríte.

Kvety z vrkočov

Vlasové kvety z vrkočov či copov osviežia každý účes. © Instagram user @kirstenzellers. Zdroj: www.fashionisers.com

Kvety z vrkočov 1 – Kvetina ako ozdoba

Nemáte žiadne zaujímavé ozdoby do vlasov? Nevadí! Urobte ozdobu priamo z vlasov. Postranné pramene rámujúce tvár, sú úplne ideálne na vytvorenie tejto maličkej ozdôbky. Stačí zapliesť klasický vrkoč z troch sekcií, následne ho zamotať do tvaru úhľadnej kvetinky a zafixovať pinetkami. Táto ozdobná kvetina z vrkočov si poradí s vlasmi padajúcimi do tváre a navyše vyzerá skutočne očarujúco.

Vlasové kvety

Vlasová ozdoba v tvare kvetov. © N/A. Zdroj: www.hairstyle-designs.com

Kvety z vrkočov 2 – Rose half bun

Štýl half up/half down sa vracia a dá sa navyše naozaj štýlovo ozvláštniť. Stačí zapliesť dva vrkoče po oboch stranách hlavy. Vzadu na tyle sa obidva vrkoče spoja gumičkou a zapletú sa do jedného. Tento vzniknutý vrkoč sa opäť zamotá do tvaru kvetu, rovnako ako v predchádzajúcom prípade. Ide o veľmi romantický účes, ktorý vyzerá najlepšie s mierne zvlnenými vlasmi.

Half bun kvet

Kvetinový half bun. © Instagram user @morgbullard. Zdroj: www.fashionisers.com

Kvety z vrkočov 3 – Kvetinový drdol

Klasický updo drdol je v kombinácii so zapletaním dokonalým účesom pre slávnostnejšie udalosti, napríklad svadby. Jeho vytvorenie si však vyžaduje šikovné ruky alebo ešte lepšie pomoc druhej osoby, aby bol výsledok čo najprecíznejší a aby dlho vydržal. Ide o účes, ktorý sa navyše dá skvele ozdobiť malými detailami, ako sú napríklad kamienky.

Updo drdol s vrkočmi

Updo drdol oživený vlasovými kvetmi. © N/A. Zdroj: www.hairstyle-designs.com

Kvety z vrkočov 4 – Ružičkový mohawk

Tento jednoduchý účes môžu nosiť aj ženy s kratšími vlasmi, pretože v tomto prípade ide o prácu s jednotlivými vlasovými sekciami a dĺžka nehrá takú rolu. Stačí rozdeliť vlasy na tri časti, stiahnuť ich gumičkami zvlášť do troch copov. Potom už sa fantázii medze nekladú, copy môžete jednotlivo zapliesť do vrkočov a vytvoriť z nich kvietky, alebo ich len zmotať a zafixovať pinetkami do požadovaného tvaru.

Kvetinový mohawk

Mohawk s nedbalými kvetmi. © N/A. Zdroj: www.hairstyle-designs.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *