Ofina á la 70. roky – 4 tipy, ako ju nosiť

Možno sa vám na leto zdajú nepraktické, možno máte pocit, že to nie je nič pre vás, ale ofiny sa stále držia medzi poprednými letnými trendmi. V kurze je viac ako inokedy dlhá ofina á la 70. roky. Takže, nech už ste priaznivkyne tohto štýlu alebo nie, určite stojí za to ofinu tento rok v lete vyskúšať. Stačí malá zmena, a napriek tomu môžete zakaždým vyzerať inak.

ofina 70. roky

Ofiny á la 70. roky na 4 spôsoby. © Glamour magazine. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

Rovná ofina

Ako už bolo naznačené, základom looku sedemdesiatych rokov je dlhá ofina, ktorú je však možné upraviť mnohými spôsobmi. Najjednoduchšie je narovnať ju rovnako ako zvyšok vlasov a tie potom rozdeliť cestičkou uprostred. Vhodné je v tomto prípade tiež dodať vlasom poriadnu dávku lesku. Jednoduché, elegantné, sexy a ideálne na večer.

dlhá rovná ofina

Heidi Klum s klasickou dlhou rovnou ofinou. © Dimitrios Kambouris/Getty Images North America. Zdroj: www.stylebistro.com

Roztomilo dievčenská ofina á la 70. roky

Jessica Hart si sa svojím účesom pohrala a pôsobí pohodovo a napriek tomu štýlovo. Základ nežného ženského účesu je práve v dlhej a nadýchanej ofine. Ležérny vzhľad tvoria nielen celkovo zvlnené vlasy, ale najmä vrchné pramienky ofiny sčesané nabok. Dokonalý letný plážový štýl.

dievčenská ofina

Jessica Hart a nežný dievčenský vzhľad 70. rokov. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Pohodová a sexy ofina

Dlhé a tak trochu neusporiadané a nie perfektne rovné ofiny sú úžasne uvoľneným trendom. Navyše sa dajú dokonale skĺbiť so zvlnenými aj prirodzene sa vlniacimi vlasmi, čo je mimochodom ďalší veľký letný hit. Skúste to pohodovo a bez námahy s dlhou ofinou a zvlenými vlasmi dĺžky po ramená, ako by ste pred chvíľou vstala. Stavte na pohodu ku každej príležitosti – do mesta aj na letné festivaly.

sexy ofina

Ležérna a vždy štýlová Alexa Chung. © BFAnyc.com. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Extra dlhá ofina

Ak už vám ofina padá takmer do očí, nie je potrebné sa okamžite ponáhľať ku kaderníčke a skracovať ju. Užite si túto dĺžku, je maximálne in. Navyše aj s dlhou ofinou padajúcou do očí sa môžete pohrať a pritom nestrácať čas dlhými úpravami. Stačí ofinové pramienky rozdeliť na polovicu a sčesať nabok, tak ako to urobila Suki Waterhouse.

ofina sedemdesiatych rokov

Ofina sedemdesiatych rokov zase trochu inak. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *