Tipy na pánske svadobné účesy – jednoduché rady pre ženíchov

Pokiaľ ide o svadbu, všetky módne inšpirácie sa zaoberajú hlavne nevestami. Každá nevesta chce byť predsa tou najkrajšou bytosťou celej udalosti. Bohužiaľ sa pri týchto svadobných prípravách často zabúda na ženíchov. Ženích by snáď ale tiež mal dostať šancu trochu sa predviesť, a preto tu pre vás máme tipy pre pánske svadobné účesy. Nechajte si poradiť a určite vo svadobný deň všetky očaríte.

Pánske svadobné účesy

Tipy pre pánske svadobné účesy. © Crane Brothers. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánske svadobné účesy – Tradičný a osobitý

Hoci sa počas svadby urobí veľa fotografií a každý muž by ich iste rád raz ukazoval svojim deťom, bez toho aby sa musel hanbiť za to, čo mal vtedy na hlave, dôležitá je najmä prirodzenosť. Ak je muž zvyknutý napríklad na veľmi krátke vlasy, ideálnym riešením môže byť práve jednoduchý buzz cut, teda v podstate účes tzv. na ježka. Zabudnite na experimenty a vo svadobný deň si nechajte upraviť vlasy do svojho obľúbeného strihu. Je predsa najdôležitejšie cítiť sa prirodzene.

Buzz cut účes

Jednoduchý buzz cut účes je vhodný aj na svadbu. © Barry Jeffery. Zdroj: www.hji.co.uk

Pánske svadobné účesy – Elegantný a uhladený

Ak máte trochu divoký účes, dajte si tú prácu a vlasy starostlivo skroťte. Svadba je spoločenská udalosť a rozviate vlasy sa k jej elegantnému rázu veľmi nehodia. Nezabúdajte prípadne ani na starostlivú úpravu fúzov a brady. Všetky tieto úpravy by ste navyše mali absolvovať až vo svadobný deň a nie deň vopred. Účes bude vďaka tomu čerstvý a nestratí svoj pôvodný šmrnc.

pánsky uhladený účes

Starostlivo upravený účes aj fúzy v svadobný deň. © Todd Snyder. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánske svadobné účesy – Výber vhodného kaderníka

V najideálnejším prípade je samozrejme dobré zveriť sa do rúk odborníkov, ktorí sa vyhrajú so strihom i následným stylingom. Hoci by mal akýkoľvek skúsený kaderník poznať, čo vám pristane, oplatí sa zájsť na osvedčenú adresu a neskúšať služby niekoho, koho nemáte overeného. Kaderník, s ktorým máte dobré skúsenosti, pozná, ako upraviť váš vzhľad tak, aby všetko ladilo ako celok.

účes pre ženícha

Správny kaderník spozná, aký účes vám sadne. © TR Lunquist. Zdro: www.hji.co.uk

Pánske svadobné účesy – Módny účes

Aj keď sme spomínali prirodzenosť, občas je príjemné účes aspoň trochu oživiť. Strihom, ktorý sadne naozaj každému je módny undercut, ktorý je v súčasnosti skloňovaný vo všetkých pádoch. Navyše ponúka naozaj veľa stylingových možností. U mnohých strihov pôsobia tiež veľmi efektne trendy vyholené cestičky alebo decentné obrazce.

Undercut účes

Štýlový undercut účes. © Jonny Engstrom. Zdroj: www.hji.co.uk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *