Účesy s copy pro krátké vlasy

Ženy si často myslí, že romantické účesy s copy patří jen dlouhovláskám. Je sice pravdou, že u krátkých vlasů je poněkud složitější dělení vlasů do jednotlivých sekcí a jejich zaplétání, přesto se i u kratšího sestřihu dá pracovat s copy a detaily. Hledáte inspiraci? Podívejte se na tyto romantické účesy s copy pro krátké vlasy.

Účesy s copy pro krátké vlasy

Účesy s copy pro krátké vlasy – copánky nepatří jen dlouhovláskám. © Instagram user birchbox. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Účesy s copy pro krátké vlasy – Zapletený pixie cut

S vlasy na ježka se opravdu copánky neudělají, pokud ale máte populární střih pixie, který vám už navíc trochu odrůstá, vytvoříte romantický zapletený účes poměrně hravě. Stačí zaplést horní sekci vlasů, čímž dosáhnete něžného účesu pro každý den a navíc vás nebudou obtěžovat pramínky spadající do obličeje.

Pixie cut

Zapletený pixie cut. © Instagram user hairbyelm. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Účesy s copy pro krátké vlasy – Postranní copánky

Zvláště u krátkých zapletených vlasů je velmi důležitá barva či promelírování. Díky vhodně zvolené kombinaci barev se zvýrazní celková textura účesu a ten je pak o to oslnivější.

Modré zapletené vlasy

postranní copánky na probarvených vlasech obzvlášť vyniknou. © Instagram user wanderlustsalon. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Pokud máte mikádo či o něco kratší střih, velmi dobře budou vypadat postranní copy, a to zejména v kombinaci s dostatečným objemem.

Postranní copánek

Postranní copánek v objemném účesu. © Instagram user beautybyjessiehoang. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Účesy s copy pro krátké vlasy – Copy a vlnění

Stejně jako barva, tak i rozvlnění dodá zapletenému účesu neodolatelný efekt, ať už se jedná a vlny přirozené nebo vytvořené pomocí kulmy.

Zvlněné krátké vlasy

Copy s navlněnými krátkými vlasy. © Instagram user cortezmk. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Nejen s rozvlněnými vlasy vypadají nádherně korunky či čelenky, které vzniknou spletením vlasů po obvodu hlavy.

Čelenka

Pletená čelenka. © Instagram user onelittlemomma. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Účesy s copy pro krátké vlasy – Zapletená ofina

Pokud jste měla ofinu, ale ta vám již odrůstá a vlasy se vám neposedně pletou do obličeje. Zkuste si svou ofinu zaplést do elegantní a praktické patky.

Zapletená ofina

Stylová zapletená ofina. © Instagram user hair_by_pelerossi. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Účesy s copy pro krátké vlasy – Drdoly

I z krátkých vlasů můžete vykouzlit elegantní drdoly na večerní party či ples, nebo ležérní drdůlky na běžné nošení. Například s mikádem můžete pomocí francouzského copu vykouzlit stylový half bun.

Half bun s copem

Roztomilý half bun. © Instagram user carriebozeman_hair. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Vytvořit elegantní drdol z krátkých vlasů může být náročnější, proto se potřeba využít pomocníků, jakými jsou tupírovací hřeben, lak na vlasy a velmi mnoho sponek.

Zapletený drdol

Elegantní drdol. © Instagram user veronicazambranohair. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *